Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach poszukuje wolontariuszy

  7
  317
  Aby adoptować psa czy kota, trzeba przede wszystkimi mieć serce do zwierząt. KP

  Ważna wiadomość dla wszystkich miłośników zwierząt – Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach poszukuje wolontariuszy. Jeśli kochasz zwierzaki i chciałbyś im pomagać, możesz dołączyć do grupy Wolontariat przy Schronisku dla Zwierząt w Tychach.

  Formularz dostępny jest pod linkiem, który wypełniony i podpisany należy złożyć osobiście w siedzibie Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43, lub w formie elektronicznej (skan) pod adresem biuro@tzuk.tychy.pl. TZUK na zgłoszenia czeka do 6 lutego.

  O tym kto może zostać wolontariuszem i jakie będą jego zadania, dowiecie się z regulaminu.

   

  7
  Dodaj swój komentarz!

  avatar
  Igor
  Igor

  Miasto Tychy ma pieniądze na karmniki za 3 000 zł/szt , ławki za 20 000 zł/szt, a jak by zatrudnili pracownika to by chyba nic się nie stało, a zwierzęta były by lepiej zaopiekowanie.

  Gregory
  Gregory

  Już widzę jak pracownik na etacie lepiej by się opiekował zwierzętami. Wcisnęliby swojego znajomego z niezłą pensją który miałby gdzieś zwierzęta . Lepiej aby zwierzakami opiekowały się osoby którym los zwierząt nie jest obojętny .

  Igor
  Igor

  Gregory sugerujesz że pracownik zatrudnia się do pracy po to aby walić w ch….

  Gregory
  Gregory

  Tak. W miejskich spółkach na większości etatach tak to właśnie działa .

  Norbert
  Norbert

  Bezdomne zwierzeta powinny byc usypiane.Nie ma innej opcji,ale bambinizm w Polsce ma sie dobrze i jest to dobry sposob na zarobek zakladajac rozne fundacje.nie raz juz byly afery ze znanymi fundacjami.

  Anka
  Anka

  Takich jak ty też powinni usypiać. Aby się bezmózgowie nie rozmnażało

  Norbert
  Norbert

  No prosze pierwsza juz jest.