Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach poszukuje wolontariuszy

  7
  431
  Aby adoptować psa czy kota, trzeba przede wszystkimi mieć serce do zwierząt. KP

  Ważna wiadomość dla wszystkich miłośników zwierząt – Miejskie Schronisko dla Zwierząt w Tychach poszukuje wolontariuszy. Jeśli kochasz zwierzaki i chciałbyś im pomagać, możesz dołączyć do grupy Wolontariat przy Schronisku dla Zwierząt w Tychach.

  Formularz dostępny jest pod linkiem, który wypełniony i podpisany należy złożyć osobiście w siedzibie Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych w Tychach przy ul. Budowlanych 43, lub w formie elektronicznej (skan) pod adresem biuro@tzuk.tychy.pl. TZUK na zgłoszenia czeka do 6 lutego.

  O tym kto może zostać wolontariuszem i jakie będą jego zadania, dowiecie się z regulaminu.

   

  7 KOMENTARZE

  1. Miasto Tychy ma pieniądze na karmniki za 3 000 zł/szt , ławki za 20 000 zł/szt, a jak by zatrudnili pracownika to by chyba nic się nie stało, a zwierzęta były by lepiej zaopiekowanie.

   • Już widzę jak pracownik na etacie lepiej by się opiekował zwierzętami. Wcisnęliby swojego znajomego z niezłą pensją który miałby gdzieś zwierzęta . Lepiej aby zwierzakami opiekowały się osoby którym los zwierząt nie jest obojętny .

    • Gregory sugerujesz że pracownik zatrudnia się do pracy po to aby walić w ch….

     • Tak. W miejskich spółkach na większości etatach tak to właśnie działa .

  2. Bezdomne zwierzeta powinny byc usypiane.Nie ma innej opcji,ale bambinizm w Polsce ma sie dobrze i jest to dobry sposob na zarobek zakladajac rozne fundacje.nie raz juz byly afery ze znanymi fundacjami.

  Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.