„Twoje Tychy” nr 857

11
1220

Ukazał się najnowszy numer tygodnika „Twoje Tychy”, a w nim m.in.

– Kim jest nowy prezydent Tychów

– 45. rocznica obrony krzyża przy Azecie

– Specjalny pociąg dla rowerzystów

– Ostatnia sesja Rady Miasta

– Startuje Tyski Festiwal Monodramu MoTyF

– Niespodzianki pod koszem, mizeria w piłce

– Horoskop, krzyżówka i… piesek do adopcji.

Pełne wydanie najnowszych „Twoich Tychów” znajdziesz tutaj.

11 KOMENTARZE

 1. Jakże by inaczej, laurka na cześć nowego prezydenta.

  Tymczasem nasze miasto wymiera, a w tej dekadzie całość przyspieszy niesamowicie.
  Jeszcze 2 dekady temu, emerytem był co 8 mieszkaniec, obecnie jest co 4.

  Władza PO+ekipa Dziuba przejada dobrobyt, nie ma tu strategii zachęcających do migracji > ostatni cios będzie w postaci Unijnego Zielonego Ładu, który w szczególności wykolei automotive na którym nasze miasto stoi. Zwolnienia grupowe dla producentów i dostawców spalinówek czas zacząć!

  A władza przyjmie premie czy inne stołeczki w Radach Nadzorczych miejskich spółek. Tyle tylko, że emeryt nie będzie w stanie Was utrzymywać, więc szykujcie się na twarde lądowanie!

 2. Sławomir był , tak głosiły plakaty, prezydentem wszystkich mieszkańców . Pan Maciej jedynie serduszkowców…To bardzo smutne 57 : 43 .

 3. Człowiek całkowicie zależny od Dziuby, niezdolny do podejmowania samodzielnych decyzji, wciąż dwójkowe zdjęcia, nawet raptem z sprzed 3 dni temu. Mi taki Prezydent nie jest potrzebny za którego rządzi wraz z wąską grupą ktoś inny.

 4. A propos Dziuby. Ktoś coś słyszał o niejakim senatorze Dziubie ? Wykazał się jakąś inicjatywą ? Ma jakąś funkcję ? Był gościem w jakiejkolwiek telewizji czy radiu ? O ile o pośle Michale Gramatyce wszędzie głośno tak po Dziubie słuch zaginął.

 5. To bardzo skromny człowiek, więc dlatego. Zreszta co rusz w Tychach przebywa żeby ustalić co i jak. Oraz utrwalać układ w dotychczasowej układzie personalno-organizacyjnym etc na kolejne 3573 lata. A wyborcy uwierzyli, że głosowali na Macieja Gramatykę. Gdyby Maciej Gramatyka był faktycznie Maciejem Gramatyką, to już nieco zmienia postać rzeczy a tak….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj