Profesjonalne wiaty śmietnikowe

0
87
Wiata śmietnikowa

Wiaty śmietnikowe to idealny sposób na zaaranżowanie miejsca segregacji śmieci. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma faktami dotyczącymi tego rozwiązania.

Estetyczne rozwiązanie

Obecne prawo reguluje konieczność segregacji odpadów. Szczególnie jest to ważna kwestia w przypadku przedsiębiorstw oraz spółdzielni mieszkaniowych. W takich obiektach muszą muszą powstać wyznaczone miejsca, gdzie użytkownicy znajdą kubły na śmieci.

Altana śmietnikowa jest doskonałym rozwiązaniem na wygodną segregację odpadów, która będzie zorganizowana nie na widoku. Umieszczone wewnątrz kubły nie przewrócą się w skutek np. wiatru, a śmieci nie rozrzucą się po okolicy.

Wiatę śmietnikową zaprojektowano w taki sposób żeby wyglądała estetycznie i nie zaburzała odbiory przestrzeni. Elegancka konstrukcja wpasowuje się w każdą stylistykę sąsiadujących budynków.

Decydując się na wiaty Maritom będą mieli Państwo możliwość wyboru kolorystyki obiektu. Ogólną estetykę można dostosować do indywidualnych potrzeb. Klienci wybierają przede wszystkim stonowane kolory, które dobrze się komponują z otoczeniem.

Trwałe altany śmietnikowe

Altana śmietnikowa wykonana jest z mocnej konstrukcji stalowej. Musi przetrwać różne warunki atmosferyczne nawet w skrajnych sytuacjach jak mocny wiatr, czy gradobicie. Przekłada się to na odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Jest to bardzo ważna kwestia nie tylko ze względu na wizualny odbiór wiaty, ale również bezpieczeństwo użytkowania. Stabilne profile chronią konstrukcję przed zawaleniem.

Dodatkowo altanę śmietnikową podczas montażu kotłowi się do podłoża. Ten sposób uniemożliwia jej przesunięcie.

Furtka umożliwiająca wejście do altany jest dobrze zamykana. Co ważne, została dostosowana do tego żeby móc wygodnie wyciągać z niej kubły. Jej standardowy rozmiar to 200 cm, ale jest możliwość powiększenia jej w razie potrzeby przechowywania śmietników o większych gabarytach.

Również ona została zaprojektowana w stabilny sposób, a zamykanie zabezpieczone zamkiem jest solidne.

Dach domku wiaty jest zamontowany pod kątem, dzięki czemu w łatwy sposób można ściągnąć z niego zalegający zimą śnieg.

Jakość altany nie maleje z wpływem czasu. Producent daje gwarancję długotrwałego użytkowania.

Na stronie https://www.maritom.pl/oferta5/wiaty-smietnikowe.html znajdą Państwo dokładne informacje wytyczne dotyczące konstrukcji.

Doskonałe zabezpieczenie kubłów na śmieci

Wiata śmietnikowa składa się z profili zamkniętych.

Wiaty śmietnikowe Maritom są świetnie zabezpieczone przed „gośćmi” z zewnątrz. Zarówno zabudowanie z każdej strony jak i drzwi zamykane na klucz nie pozwolą wejść do środka osobom nieupoważnionym.

Konstrukcja nie przepuści zwierzęta do środka, które mogłyby rozkopać śmieci lub zranić się, czy zatruć odpadkami.

Ściany wiaty mają niewielkie prześwity miedzy panelami. Otwory nie są na tyle duże żeby mogły przez nie przejść zwierzęta, ale jednocześnie pozwalają na cyrkulację powietrza, które zapobiega przegrzaniu się konstrukcji. Zbyt duża temperatura wewnątrz mogłaby spowodować rozchodzenie się brzydkich zapachów.

Sprawdzony producent wiat śmietnikowych

Firma Meritom oferuje wiaty śmietnikowe do umieszczania na otwartej przestrzeni przy sklepach, halach lub magazynach, a także osiedlach mieszkaniowych.

Na Państwa wybór czeka bogata oferta uwzględniająca wiaty w różnych rozmiarach oraz kolorach.

Wiaty znajdujące się w ofercie są wieloletnie i mogą być wykorzystywane nie tylko do przetrwaniania kubłów na śmieci, ale również z powodzeniem zostaną przekształcone na np. przydomowy schowek.

Firma zapewnia transport oraz montaż na terenie całego kraju.

Dodaj swój komentarz!

avatar