Dzień Babci i Dziadka na stadionie?

1
240

Zwiedzanie najciekawszych, zwykle niedostępnych dla widzów, miejsc na Stadionie Miejskim oraz wystawy stałej Tyskiej Galerii Sportu. Tym razem szczególne zaproszenie kierujemy do Babć i Dziadków – to dobra okazja, aby wybrać się na wspólny spacer w towarzystwie swoich wnuczek i wnuków…

W trakcie spaceru z przewodnikiem po jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w kraju będzie można obejrzeć wybrane miejsca Stadionu Miejskiego Tychy, m.in.: strefę VIP, lożę prezydencką, sektor kibiców przyjezdnych, salę konferencji prasowych, sektor kibiców gości oraz zaplecze techniczne, a także wejść na poziom murawy i usiąść na ławce rezerwowych.

Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu czekają – prezentowane w atrakcyjnej formie na multimedialnej wystawie stałej „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie” – historie i ciekawostki, związane z największymi sukcesami sportowców z naszego miasta, a do obejrzenia liczne pamiątki i trofea tyskich sportowców. Finałem zwiedzania będzie krótki seans filmowy, oczywiście sportowy.

Kamil Hajduk z Tyskiej Galerii Sportu czekać będzie na babcie i dziadków z wnuczętami w siedzibie TGS przy ul. 7 (Stadion Miejski) w sobotę, 21 stycznia o godz. 11.

Stadion Miejski Tychy w obecnej formie został oficjalnie otwarty 18 lipca 2015 roku. Na jego trybunach znajduje się 15 150 miejsc. Obiekt spełnia wymogi UEFA i FIFA, co pozwala na organizację piłkarskich wydarzeń na najwyższym światowym poziomie. Od 2016 roku na stadionie działa Tyska Galeria Sportu, oddział Muzeum Miejskiego w Tychach.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Norbert
Norbert

Chcialbym sobie zwiedzic stadion ale boje sie ze znienawidze ten klub widzac w jakich luksusach sobie pracuja te patałachy wkłady do koszulek pilkarskich wiec raczej odpuszczę.