Czy warto zdecydować się na kurs angielskiego online dla dorosłych?

0
192
Three Lions - szkoła angielskiego

Znajomość języka angielskiego należy do kluczowych kompetencji we współczesnym świecie. Jest niezbędna w pracy, ale przydaje się także w życiu prywatnym (ułatwia podróżowanie i poznawanie nowych kultur). Aby swobodnie posługiwać się językiem angielskim, należy dbać o to, aby mieć kontakt z żywym językiem. Podpowiadamy, czy warto zapisać się na kursy języka angielskiego online.

Kursy języka angielskiego online – czy warto?

Brak czasu i pękające w szwach kalendarze często powstrzymują nas przed zapisaniem się na jakiś kurs czy zajęcia dodatkowe. Kurs stacjonarny to narzucone z góry godziny spotkań, które nie zawsze nam pasują. Trzeba też wziąć pod uwagę nieprzewidziane okoliczności, takie jak korki na drogach czy choroba dziecka. Cały plan bierze wówczas w łeb i nie możemy dotrzeć na zajęcia, a co za tym idzie – systematycznie się uczyć.

To dlatego świetnym rozwiązaniem jest kurs angielskiego online. Taki kurs jest niezwykle elastyczny i dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta. Otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej, dzięki czemu możesz uczyć się zawsze wtedy, gdy masz na to czas. Do wyboru masz kursy języka angielskiego online na różnych poziomach zaawansowania (A1, A2, B1, B2, B2+, C1, C2).

Ponadto możesz wybrać kurs języka angielskiego online konwersacyjny, aby przełamać tak zwaną barierę językową i zacząć swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Jeśli natomiast chcesz podszkolić język angielski do pracy, to możesz wybrać kurs języka angielskiego online Business English. Możliwość nauki języka angielskiego jest nieograniczona, a więc na pewno wybierzesz odpowiedni dla siebie wariant.

Nauka języka angielskiego online – na co zwrócić uwagę, wybierając kurs?

Kursy angielskiego online powinni umożliwić ci naukę języka angielskiego przez rozmowę. Bardzo ważna jest nauka angielskiego online z lektorem na żywo. Masz wówczas kontakt z żywym i naturalnym językiem, a także odczuwasz motywację, by po prostu zacząć mówić po angielsku.

Nie może to być jednak przypadkowy lektor. Najlepsze efekty przynosi konwersacja z tak zwanym native speakerem. Jest to lektor, dla którego język angielski jest rodzimym językiem. Dzięki temu zyskujesz możliwość nauki angielskiego z odpowiednim akcentem i wymową. Poznajesz kontekst, w jakim naturalnie używa się różnych sformułowań.

Dodatkowo masz stały dostęp do platformy e-learningowej, o czym wspominaliśmy wcześniej. Możesz uczyć się w każdej wolnej chwili i w każdym miejscu. Dzięki połączeniu takich metod szybko poczynisz postępy i „przeskoczysz” na wyższy poziom zaawansowania.

Angielski online dla dorosłych to efektywna metoda nauki angielskiego dla wszystkich, którzy potrzebują podszkolić się w tym zakresie – w celach zawodowych, jak i dla użytku prywatnego.

Three Lions – Szkoła języka angielskiego

Adres firmy:
Krupnicza 12/5, 31-123 Kraków

Telefon:
+48 518 844 555

Strona WWW:

Home