Tabula Rasa i TainT wygrywają występ na Srogim Graniu

0
120
Mat. pras.

Wczoraj o 24.00 zakończyła się ankieta konkursu „Otwieracz”, którego zwycięzcy otworzą festiwal Srogie Granie 2020. W sumie w głosowaniu wzięło udział blisko 3 tysiące osób. Zwyciężył zespół Tabula Rasa.

–  Mieliśmy swoich faworytów, jednak na dzień przez zamknięciem zgłoszeń pojawiła się kandydatura chłopaków z Tabula Rasa. Wielu z nas zmieniło swoje notowania i zespół dostał się do etapu głosowania, który obserwowaliśmy z ogromną uwagą. Początkowo prowadził TainT, ale w ostatnich dniach fani Tabula Rasa przegłosowali swoich faworytów i wygrali stosunkiem głosów 1202 do 1068. Ponieważ w tym roku na naszym festiwalu nie może zagrać SROGO to przekazał swoje miejsce zespołowi, który zajął 2 miejsce czyli TainT. Za wspaniałą walkę dziękujemy również zespołom: CominError LabelDressed As HumansThe Suits– relacjonuje Daniel Gwóźdź z Rozrywkowej Organizacji Charytatywno-Kulturalnej „ROCK w słusznej sprawie” organizatora festiwalu.

Zwycięzcy tak opisują sami siebie: „czterech chłopa z pewnym bagażem doświadczeń, który zostawiliśmy na peronie – los podstawił nam pociąg, za którym ciągnie się powiew odnowy. Wsiedliśmy i mkniemy przed siebie w rytmie hard rock’a. Trzymamy w rękach kartę. Czystą kartę. Tabula Rasa.”

Festiwal Srogie Granie odbędzie się 14 i 15 sierpnia w Underground Pubie i jest współfinansowany przez Urząd Miasta Tychy w ramach programu Tyskie Inicjatywy Kulturalne.

Dodaj swój komentarz!

avatar