BIESIADA ZE SMAKIEM już dostępna w Tychach

0
24

Biesiada ze smakiem

BIESIADA ZE SMAKIEM już dostępna w Tychach

Znana firma gastronomiczna z Pszczyny- Bazar u Koziołka rozpoczyna dostawę na zamówienie swojego specjału cateringowego – Biesiady Ze Smakiem.
„Biesiady ze smakiem” to propozycja Bazaru dostawy do klienta w nowej odmianie koryt mięsnych w pysznych zestawach i dobrych cenach.
Biesiady ze smakiem możesz zamówić na dowolny dzień tygodnia,  po wcześniejszym uzgodnieniu,  i dostarczane są wraz z podgrzewaczami,   dzięki którym jest ona gorąca do 2 godzin od dostarczenia.
Największym atutem Biesiada jest możliwość własnego skomponowania zestaw. Do wyboru jest kilka Biesiad ze względu na ilość osób oraz rodzaj mięs. W skład każdej oprócz wspaniałych mięs wchodzą: ziemniaki pieczone, kapusta zasmażana, surówki.
 
Rodzaje Biesiad:
Małe Biesiadowanie 18 porcji mięsa – cena tylko 180 zł Biesiada dla 3 – 6 osób,
Średnie Biesiadowanie 26 porcji mięsa cena tylko 270 zł Biesiada dla 6 – 9 osób
Duże Biesiadowanie 36 porcji mięsa cena tylko 330 zł Biesiada dla 9 – 14 osób
Wielkie Biesiadowanie 50 porcji mięsa cena tylko 450 zł Biesiada dla 14 – 20 osób
 
Polecamy Biesiady Specjalne :

Biesiada Dziecięcy Raj

Skład: nuggetsy z kurczaka, roladki zawijaczki, pieczone skrzydełka, paluszki z dorsza, mini schabiki, mini fileciki, frytki i surówki

Sklad : 18 porcji cena tylko 150 zł Biesiada dla 7 dzieci

 

Biesiada przekąskowa do 8 osób

Skład: paliszki grissini, roladki zawijaczki, pieczone skrzydełka, śliwki opiekane w bekonie, krążki cebulowe, nuggetsy z kurczaka, mini szaszłyki

70 porcji  cena tylko 170 zł oraz 2 sosy GRATIS Biesiada dla 8 osób

 

Biesiada Rybna

Skład: pstrąg saute, dorsz zapiekany w bekonie, morszczuk smażony, szaszłyk rybny, frutti di mare w cieście
Dodatki: ziemniaczane rosti, fasolka szparagowa, surówki

26 porcji  cena tylko 360 zł Biesiada dla 7 – 11 osób

 
Więcej informacji oraz rodzaje mięs do wyboru na stronie http://www.bazar-ukoziolka.pl/biesiada-ze-smakiem/ lub pod numerem telefonu 664 368 828
 
Firma Bazar U Koziołka prowadzi w Pszczynie 3 lokale gastronomiczne, w tym Restaurację na Rynku – Bazar, gdzie codziennie możesz smakować wyśmienitych specjałów w miłej atmosferze.Serwowane dania są połączeniem tradycji oraz ciężkiej pracy kucharzy.
Każdego dnia potrawy przygotowane sa na świeżo, z produktów najwyższej jakości, bez sztucznych konserwantów czy sztucznych barwników, wykorzystując tylko naturalne składniki.
 
Serdecznie zapraszamy do zamawiania Biesiad oraz do naszych lokali w Pszczynie.