Karne pod Wawelem. GKS wygrywa 2:1

0
146

O wyniku dzisiejszego meczu Comarch Cracovia – GKS Tychy zadecydowały rzuty karne. Rywale objęli prowadzenie w pierwszej tercji, tyszanie wyrównali w trzeciej, a że dogrywka nie przyniosła rezultatu, wykonywano rzuty karne.

Bohaterem spotkania został Jakub Bukowski, który zdobył decydującego karnego. Wcześniej szansę wykorzystał Wiktor Turkin, a Tomas Vildumetz zdobył gola dla Cracovii ustanawiając „remis” w karnych. Bukowski strzelił bramkę na 2:1, potem jeszcze próbował Martin Kasperlik, ale nie zmienił wyniku.

Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:2 (1:0, 0:0, 0:1, d. 0:0, k. 1:2).

1:0 Tomas Vildumetz (18 min.)
1:1 Alan Łyszczarczyk – Bartłomej Jeziorski, Jan Jaromersky (46 min.)
1:2 Jakub Bukowski (65, karny)

GKS Tychy: Fucik – Kaskinen, Jaśkiewicz; Łyszczarczyk, Ubowski, Jeziorski – Ciura, Jaromersky; Marzec, Padakin, Mroczkowski – Nilsson, Bryk; Korenczuk, Turkin, Gościński – Bizacki, Pociecha; Bukowski, Kucharski, Krzyżek.