Autobus zaparkowany na rondzie

7
1201
Fot. 112tychy

18 listopada po godzinie 18 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o autobusie zaparkowanym na wyspie ronda przy Parku Wodnym. Ze zgłoszenia wynikało, że pojazd utrudnia ruch.

Na miejsce wysłany został jeden z patroli tyskiej drogówki. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie i przystąpili do ustalenia kierowcy pojazdu. Po ustaleniu kierowcy okazało się, że odmawia on przyjęcia mandatu i sprawa trafi do sądu. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

7
Dodaj swój komentarz!

avatar
Gregory
Gregory

To teraz zapłaci i to słono. Mam nadzieję że Sąd Grodzki wymierzy mu maksymalną grzywnę. Swoją drogą trzeba być totalnym debilem żeby tak parkować

Zniesmaczony
Zniesmaczony

A co miał zrobić jak debile parkują na miejscu dla autobusów a po drugie to ulica wewnętrzna aquqpatku.
Nikt się nie zastanawia że może przywiózł dzieci i pomagał im dotrzeć do budynku.
Najlepiej psy wieszać. Wsiądź za kierownicę zrób kurs to inaczej będziesz gadać

Gregory
Gregory

Taaa przywiózł dzieci i wysadzał ich na rondzie wprost pod nadjeżdżające samochody. Zaparkował nieprawidlowo jak debil; koniec i kropka. Nic go nie tłumaczy. Jeżeli przywiózł dzieci to zawsze jest opcja zatrzymania autobusu jak najbliżej chodnika w pobliżu budynku, włączenia świateł awaryjnych i wysadzenia dzieci. Nie stwarzałby zagrożenia dla innych i z pewnością nie dostałby mandatu.

(nie)stety mieszkaniec Tychów
(nie)stety mieszkaniec Tychów

Sądy grodzkie nie zniknęły czasem z obrotu prawnego gdzieś ok. 2010r? Niestety, nie wróżę sprawie „pozytywnego przebiegu” z punktu widzenia KMP Tychy jeśli jest wyłącznie tabliczka „Droga wewnętrzna”…. Inna sprawa to super przykład jacy są kierowcy „zawodowi”… w zdecydowanej większości totalne buractwo niestety, które widać bo pojazdy nie są małe :). Reszta społeczeństwa jako buractwo się troszkę lepiej kamufluje w osobówkach ;). Niestety @Zniesmaczony, ale tym wpisem pokazujesz gdzie masz innych uczestników ruchu. Oczywiście że psy wieszać bo zachowanie jest karygodne. Sam piszesz o winie innych ale swojej zupełnie byś nie widział w tej sytuacji. @Gregory, światła awaryjne mają swoje… Czytaj więcej »

Leszek 44
Leszek 44

Mnie się wydaje że kierowca myślał że ten okrąg się kręci na którym się zatrzymał

set
set

WOW, ale w tych Tychach się dzieje.

123
123

Może trochę tył wystaje z tego ronda. Czepiają się.