Dżem, Cree i Sztywny Pal Azji – Rock na Plaży 2022

1
1799

Miejskie Centrum Kultury w Tychach zaprasza na Rock na Plaży 2022. Wydarzenie odbędzie się 3 września na Dzikiej Plaży w Paprocanach. W tegorocznej edycji wystąpią m.in. Dżem, Cree, Sztywny Pal Azji.

– Po niepewnych czasach pandemii i wędrówce przez wspaniałe tyskie sale koncertowe, w tym roku powracamy nad stare dobre Jezioro Paprocany. Mamy nadzieję, że spotkamy się tu tłumnie jak za dawnych lat. Niech muzyka poniesie się po jeziorze, a dobra energia krąży nad całymi Tychami – zachęcają organizatorzy.

PROGRAM 
KONKURS KAPEL ROCKA NA PLAŻY PAPROCANY 2022

15.30 Ornette
16.00 Hengelo
16.30 Kasia Skiba i Ja
17.00 RoseMerry – laureat Rocka na Plaży Paprocany 2019
Sztywny Pal Azji
Ogłoszenie laureata konkursu
Cree
Dżem

Imprezę poprowadzą: Piotr Kumor (konkurs), Piotr Baron (główna część koncertowa)

Wstęp wolny. Więcej o wydarzeniu można przeczytać tutaj.

Rock na Plaży to już tyska tradycja. Zawsze cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. W tym roku to zainteresowanie może być jeszcze większe. Przypomnijmy, że Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba, zaprosił Roberta Lewandowskiego na koncert zespołu Dżem. Zawodnik, ówcześnie jeszcze Bayernu Monachium, podczas podcastu u Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego powiedział: – Słucham artystów R’n’B, hip-hopu, ale jeśli chodzi o polskich muzyków, to uwielbiam Dżem. Marzy mi się pójście na koncert, na razie czasowo mi to nie wychodzi, ale z chęcią posłuchałbym na żywo Dżemu, bo od lat ich lubię – wyznał.

Na odpowiedź władz miasta na te słowa kapitana reprezentacji Polski nie trzeba było długo czekać. – Panie Robercie, doskonale rozumiem i podzielam zainteresowanie tym wyjątkowym zespołem – zapraszamy do Tychów, by wspólnie z mieszkańcami naszego miasta koncertowo spędzić czas. Cree i  Dżem zagrają swoje najlepsze utwory, które od lat porywają tłumy – napisał Prezydent Miasta Tychy.

Aby słowa prezydenta miasta nie były pustym frazesem, wystosowano oficjalne zaproszenie do gwiazdy polskiej piłki. Czas pokaże czy pierwszy Polak w historii FC Barcelony i najdroższy polski piłkarz pojawi się w Tychach, by posłuchać swojej ulubionej muzyki.

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Juzek
Juzek

Lewandowski będzie ?