Dzień Seniora w Cielmicach

0
161
Fot. mat. prom.

14 października od 15:00 będzie obchodzony Dzień Seniora, który rozpocznie się od uroczystej mszy w Parafii pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Cielmicach przy ul. Targiela 145. Obowiązują zapisy. Wydarzenie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego i cyklu wydarzeń kulturalnych w Cielmicach.

Tak uroczysty dzień zostanie otwarty przez mszę świętą odprawioną w intencji seniorów. Po napełnieniu serca dobrym słowem, będzie można udać się do restauracji Victoria przy ul. Szojdy 10. Tam, od godziny 16:30, czekać będzie dwóch świetnych artystów. Inga Papkala i Romuald Ardanowski przygotują występ muzyczno-kabaretowy. Zachwycą i jednocześnie rozbawią, aby jak najprzyjemniej można było spędzić ten dzień. Planowane są wspólne śpiewanie i przede wszystkim dobra zabawa.

Inga Papkala jest mieszkanką niewielkiego Chudowa. Cały wolny czas poświęca na swój rozwój i pasje. Jedną z nich są występy przed publicznością. Artystka podkreśla, że najważniejsi są dla niej fani, którzy bawią się razem z nią podczas występów.

Romuald Ardanowski pochodzi z Inowrocławia. Właśnie tam w trakcie dzieciństwa odkrył swoją miłość do muzyki. W trakcie trwania nauki gry na skrzypcach oraz perkusji doskonalił swój wokal. 3 razy uczestniczył w „Szansie na Sukces”, gdzie zachwycał wykonaniem utworu „Chory na Bluesa” zespołu Nocna Zmiana Bluesa.

Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 726 261 375 oraz mailowo: urbanowice@mck.tychy.pl

Patrycja Bochyńska

Dodaj swój komentarz!

avatar