Winyle w Gemini Park Tychy

0
129

24 i 25 września od 9:00 do 21:00 w Gemini Park Tychy odbędzie się Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

W godzinach otwarcia galerii zobaczymy ogrom wszelkich możliwych gatunków muzycznych utrwalonych na płytach winylowych i CD. Będzie można pokazać swoje kolekcje bądź zobaczyć cudze zbiory i poznać ich historie. Osoby, chcące rozpocząć przygodę z czarnym płytami, mają możliwość uzyskania wszelkich wskazówek od doświadczonych kolekcjonerów.

– Osoby zainteresowane wystawieniem swoich kolekcji muszą się zgłosić bezpośrednio do mnie – mówi organizator wydarzenia Paweł Adamski. – Nie jest to bezpłatne, kwota zależna jest od powierzchni, z której chcemy skorzystać. Zazwyczaj jest to około 50 zł/dziennie za metr stołu. Należy się również zastosować do zasad, czyli rozkładamy się przed godzina 9:00 i składamy o 21:00. Dodatkowo trzeba mieć swoje stoły i jednorodne, estetyczne opakowania – dodaje.

Giełda organizowana jest przez Płyty w Twoim Mieście i Gemini Park Tychy.  Zainteresowanych odsyłamy pod numer organizatora 505-067-670.

Patrycja Bochyńska