Setne urodziny pani Anastazji

  1
  538
  Fot. Kamil Peszat

  Zastępca prezydenta Tychów Igor Śmietański odwiedził Anastazję Marecką, która 21 lutego skończyła 100 lat. Z okazji urodzin prezydent Śmietański wręczył jubilatce bukiet kwiatów oraz upominek w imieniu swoim oraz całego Urzędu Miasta Tychy.

  Pani Anastazja cieszy się dobrym zdrowiem i pogodą ducha. – Urodziłam się w Michałkowicach, później dostaliśmy z mężem mieszkanie w Katowicach, a następnie przeprowadziliśmy się do Tychów. Wychowałam 5 dzieci, doczekałam się tyleż samo wnuków i 9 prawnuków – mówi jubilatka, której życzymy kolejnych stu lat zdrowia.

  – Szanowna pani Anastazjo. Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu setnych urodzin proszę przyjąć moje wyrazy szacunku oraz najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i pogody ducha. Gratuluję osiągnięcia tak pięknego wieku, który dla nas wszystkich jest cennym dziedzictwem. Pani wiedza i doświadczenie są bez wątpienia skarbnicą wiedzy dla kilku pokoleń. Niech ten szczególny dzień przyniesie Pani wiele satysfakcji i miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych a czas kolejne wspaniałe i długie lata życia w zdrowiu – życzył w imieniu całego tyskiego samorządu Igor Śmietański.

  1
  Dodaj swój komentarz!

  avatar
  Sten
  Sten

  Mam nadzieję, że nie przywlókł korony.