Węzeł na ul. Beskidzkiej naprawiony

3
607
Węzeł drogowy przy ul. Beskidzkiej. Fot. MZUiM

Dobra wiadomość dla kierowców podróżujących na trasie Katowice-Tychy czy Tychy-Bielsko-Biała. Naprawa gwarancyjna w rejonie węzła drogowego ul. Beskidzkiej z al. Niepodległości dobiegła końca. Dzisiaj (22.05) zgłoszono odbiór prac i od godz. 14:00 ruch odbywać się będzie bez utrudnień.

Przypomnijmy, że roboty były wykonywane na dwóch łącznicach – zjazdowej z Katowic na Tychy oraz wyjazdowej z centrum miasta na Bielsko-Białą, a także na fragmentach głównej trasy DK1. Nie był to duży zakres prac, niemniej jednak wymagał ingerencji w konstrukcję drogi. Jej warstwy zostały przebudowane i dopiero wówczas ułożono nawierzchnię asfaltową. Wszystkie koszty z tytułu naprawy ponosił wykonawca odpowiedzialny za przeprowadzoną przed kilkoma laty przebudowę tyskiego odcinka DK1/DK86, firma Polimex Mostostal S.A. Prace odbywały się bowiem w ramach gwarancji.

Źródło: MZUiM

3
Dodaj swój komentarz!

avatar
Jacek
Jacek

O 15.30 dalej stały znaki zakazu i nie można było zjechać z ronda na s1 w strone bielska. Pozdrawiam

Kartas
Kartas

Pytanie teoretyczne: czy jeśli ośmielę się zwrócić red. Peszatowi uwagę na jakiś błąd w jego tekście, to moje komentarze będą usuwane, tekst nagle zniknie bez słowa, później po paru dniach sie pojawi poprawiony ale autor nie przyzna się do błędu?