Śmiertelny upadek z wieżowca na Orzeszkowej

1
1040

19 maja około godziny 15:45 dyżurni Komendy Miejskiej Policji i Państwowej Straży Pożarnej otrzymali zgłoszenie, że przy budynku wielorodzinnym na ul. Orzeszkowej 1 leży mężczyzna, który najprawdopodobniej wypadł z jednego z okien. Na miejsce natychmiast wysłano patrole policji, zastępy straży pożarnej oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety na ratunek było za późno. Około 20 – letni mężczyzna zginął na miejscu.

Na miejsce wezwana została policyjna grupa dochodzeniowo – śledcza oraz prokurator. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w celu wyjaśnienia przyczyn i okoliczności tej tragedii.

Dzień wcześniej, 18 maja tyskie służby także otrzymały zgłoszenie o nieprzytomnym młodym mężczyźnie leżącym na polanie w rejonie ul. Obywatelskiej/ Stawowej. Na miejsce zadysponowany został patrol policji i śmigłowiec LPR (z racji braku wolnej zwykłej karetki) oraz zastęp tyskich strażaków. Nieprzytomny mężczyzna 17-latek) oddychał. Został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Katowicach Ligocie gdzie został poddany dokładnej diagnostyce i leczeniu.

Źródło: 112tychy.pl

1
Dodaj swój komentarz!

avatar
Zakapturzony Domino
Zakapturzony Domino

Ciekawe z którego piętra wypadł i po której stronie bo tu na zdjęciach nie widać nix