Kino Freelove znów na dużym ekranie

0
203
Mat. pras. MCK

22 maja o 21.00 w ogrodzie Miejskiego Centrum Kultury odbędzie się projekcja filmu pt. „7 uczuć” w reżyserii Marka Koterskiego.

Radość, złość, smutek, strach, samotność, wstyd i poczucie winy – to emocje, które będą towarzyszyć podczas seansu. Główny bohater Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, aby poprawić jakość swego dorosłego już życia. Podróż do tamtego nie do końca beztroskiego okresu, służy temu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji. Jedno jest pewne, nie można przejść obok tej produkcji obojętnie.

Ze względu na obecną sytuację, aby zadbać o bezpieczeństwo własne i innych, organizator prosi widzów o przestrzeganie następujących wytycznych:

  • widzowie przez cały sens obowiązani są zakrywać usta i nos (maseczką lub przyłbica)
  • należy zachowywać dystans minimum 2 metrów od każdego z pozostałych widzów
  • przez cały sens widzowie zobowiązani są do nie zmieniania zajmowanego miejsca
  • budynek MCK jest zamknięty, nie ma więc dostępu do toalety
  • widzowie proszeni są o zabranie ze sobą własnych koców (koce kinowe nie będą dostępne)
  • seans dostępny tylko dla ograniczonej liczby widzów (35 osób), którzy minimum na 24 godziny przed rozpoczęciem pokazu zarezerwują wolne miejsce drogą telefoniczną.

Obowiązują zapisy do czwartku godziny 15:00 telefoniczne pod numerem 32 327 02 90.

Źródło: MCK Tychy