Poszukiwani złodzieje

7
2522
Mat. pras. KMP Tychy

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży elektronarzędzi. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z policjantami.

Do zdarzenia doszło 30 marca 2020 roku w jednym ze sklepów w Tychach przy ul. Kopernika. To druga kradzież elektronarzędzi zgłoszona w tym dniu, tym razem na ponad 700 złotych.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży, bądź rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 47 855 1230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

7
Dodaj swój komentarz!

avatar
Sebastian
Sebastian

(….)W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje w tej sprawie.

coś mi w tym zdaniu nie pasuje bo złodziej na pewno jest posiadaniu istotnych informacji na temat czynu, którego sam dokonał.

Grażyna
Grażyna

Zdjęcia dosyć wyraźne. Ludzie co z wami? Przecież na pewno ktoś ich rozpoznaje, trzeba to zgłaszać,nie można tolerować złodziei, bo i może Tobie coś ukradną.

Teodor
Teodor

Sformułowanie jest dosyć proste. Nigdzie nie napisano, że Ci mężczyźni są złodziejami. Jedynie że mogą posiadać informacje związane ze sprawą kradzieży i potrzebna jest pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Max
Max

Dopóki osoba nie zostanie osądzona, nie może być oficjalnie uznana za winną. Nawet gdyby kamera uchwyciła takiego zawodnika jak wybiega z nieopłaconym towarem ze sklepu nie jest to złodziej tylko osoba posiadająca informacje 🙂
Takie łebki raczej robią gościnne występy z dala od miejsca zamieszkania.

sławomir
sławomir

Dopóki osoba nie zostanie skazana prawomocnym wyrokiem przez sąd, a nie osadzona .

Max
Max

Osądzona a nie osadzona.

Sergiej
Sergiej

Obstawiam że po kradzieży wyjechali prosto do swojej ojczyzny