Holiday On Ice na Śląsku – bilety do rozdania

4
210

Zespół Holiday On Ice, uznawany za najlepszą na świecie łyżwiarsko-akrobatyczną rewię na lodzie, przyciągnął do tej pory 330 milionów widzów na całym świecie. W ciągu ponad 75 lat grupa wystąpiła na pięciu kontynentach, w ponad 80 krajach, 630 miastach wystawiając w tym czasie… ponad 55 tysięcy przedstawień! Dało to ponad 110 tysięcy godzin spektakularnej rozrywki. W skład zespołu wchodzą mistrzowie świata i olimpijscy zarówno w łyżwiarstwie figurowym jak i w gimnastyce akrobatycznej.

Dla użytkowników portalu tychy.pl mamy dwie dobre wiadomości. Pierwsza z nich jest taka, że rewia Holiday On Ice już za niedługo zawita na Śląsk!

Spektakle SHOWTIME w wykonaniu Holiday On Ice będzie można zobaczyć 28 i 29 marca 2020 roku w Arenie Gliwice. Bilety na wydarzenie w regularnej sprzedaży można nabyć poprzez tę stronę.

Wychodząc naprzeciw zainteresowaniu licznych grup szkolnych i zorganizowanym wycieczkom, powstała oferta specjalna. Grupy liczące minimum dziesięciu uczestników mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek:

– przy zakupie minimum 10 wejściówek obowiązuje zniżka 15% od ceny biletów Do zamówienia dołożony zostanie jeden bilet gratis.
– przy zakupie minimum 15 wejściówek obowiązuje zniżka 20% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 2 bilety gratis.

– przy zakupie minimum 25 wejściówek obowiązuje zniżka 30% od ceny biletów. Do zamówienia dołożone zostaną 3 bilety gratis.

Uwaga! Rabaty łączą się z innymi zniżkami dla dzieci i emerytów.

Zamówienia grupowe należy składać na adres: d.celmer@imprezyprestige.com.

Druga dobra wiadomość to informacja o tym, że redakcja portalu tychy.pl będzie miała dla internautów bezpłatne bilety na spektakl SHOWTIME!

Pierwszą podwójną wejściówkę rozdamy spośród tych, którzy w komentarzu pod tym artykułem najciekawiej rozwiną zdanie: „Chcę zobaczyć Holiday On Ice, bo…”. Z szczęśliwym użytkownikiem naszego portalu skontaktujemy się za pomocą maila przypisanego do nicka/użytkownika.

Kolejne bezpłatne zaproszenie na gliwickie wydarzenie rozdamy za tydzień, 19 lutego.

Na wydarzenie w Arenie Gliwice zaprasza Miasto Gliwice oraz agencja Prestige MJM. Partnerem medialnym jest m.in. tygodnik „Twoje Tychy”.

4
Dodaj swój komentarz!

avatar
Katarzyna
Katarzyna

Chce zobaczyć Holiday One Ice, bo to świetne wydarzenie, liczba wystąpień w tylu krajach robi wrażenie, taka okazję szkoda przegapić i to na Śląsku!

Bartek
Bartek

Chcę zobaczyć Holiday On Ice, bo… to świetna okazja, żeby wybrać się z Dzieckiem i zarazić Je pasją do jazdy na łyżwach.

Agnieszka
Agnieszka

„Chcę zobaczyć Holiday On Ice, bo zawsze marzyłam o karierze łyżwiarki figurowej, chciałam być jak Katarina Witt. Niestety z marzeń pozostało tylko śledzenie pokazów, a ostatnio niestety nie transmituje się łyżwiarstwa nawet w TV… czuje wielki żal i smutek… Obejrzenie gwiazd na żywo byłoby w moim życiu wydarzeniem na miarę występu w olimpiadzie 🙂

Zuzanna
Zuzanna

Chcę zobaczyć Holiday On Ice , żeby poczuć jak by to było spędzić Wakacje na Lodzie 🙂