3:0 z Jastrzębiem w meczu walki

0
99

W 40. kolejce Polskiej Hokej Ligi GKS Tychy wypunktował Jastrzębie 3:0. Był to prawdziwy mecz walki, którym często do głosu dochodziły nerwy – na hokeistów gości sędziowie nałożyli 55 minut kar.

Tyszanie szybko, bo  w 3. minucie, uzyskali prowadzenie i choć potem mieli mnóstwo okazji, znakomita postawa Ondreja Raszki sprawiła, że długo nie potrafili zadać kolejnego ciosu. Stało się to dopiero po 50 minutach gry za sprawą Aleksieja Jafimienki, a wynik spotkania ustalił Michale Cichy, strzelając do pustej bramki.

GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 3:0 (1:0, 0:0, 2:0).
1:0 Radosław Galant – Bartłomiej Jeziorski – Jakub Witecki (3 min.)
2:0 Aleksiej Jefimenko – Andrei Michnow – Filip Komorski (51 min.)
3:0 Michael Cichy – Bartłomiej Pociecha (58. min., 5/6)

GKS Tychy: Murray – Pociecha, Ciura; Sykora, Cichy, Szczechura – Kotlorz, Górny –  Klimenko, Rzeszutko, Bagiński – Jeronow, Novajovsky, Jefimenko, Komorski, Michnow; Gościński, Kolarz, Jeziorski, Galant, Witecki.