Życzenia dla górników i kwiaty dla Barbary

3
1073

Z okazji Barbórki Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba, jak co roku gościł u siebie osoby związane z górnictwem. Sam jako były górnik otrzymał życzenia, ale również, za pośrednictwem naszego portalu, składa je wszystkim górnikom.

– Wszystkim Górnikom z okazji Barbórki życzę pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy. Niech św. Barbara ma w opiece Wasze życie i zdrowie, a w codziennych obowiązkach zawodowych towarzyszy Wam poczucie bezpieczeństwa i górnicze szczęście – życzył prezydent.

Andrzej Dziuba ukończył studia na Wydziale Górniczym Politechniki Wrocławskiej oraz studia podyplomowe z zakresu ekonomiki górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pracował w Kopalni Węgla Kamiennego Ziemowit w Lędzinach, przez 12 lat przeszedł większość szczebli zawodowych w zakładzie, dochodząc do stanowiska głównego inżyniera ds. inwestycji. W 1992 przeniósł się do firmy DBT Scharf Polska Sp. z o.o., gdzie zajmował się marketingiem i sprzedażą.*

Prezydenta w tym roku odwiedzili: Aneta Luboń-Stysiak, Janusz Rosikowski, Krzysztof Setlak, Zbigniew Gieleciak wraz z żoną, Józef Twardzik, Igor Śmietański, Barbara Konieczna i Maciej Gramatyka.

* źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Dziuba_(samorz%C4%85dowiec)

Esek
Esek

Brak Steca świadczy, ze za moment nie będzie z-ca prezydenta (i dobrze!!!). Pewniej niedługo pojawi się pani prezes….

Mario
Mario

Byłemu górnikowi, a obecnie włodarzowi miasta nie należą się życzenia !!!

z pozdrowieniami dla górniczej braci pani Ela
z pozdrowieniami dla górniczej braci pani Ela

Prawda jest taka, że właściciel, czyli Ministerstwo Gospodarki, generalnie w dupie miało całe górnictwo przez całe siedem lat. Były pieniądze, a oni, wiesz, pili, lulki palili, swoich ludzi poobstawiali, sam wiesz, ile zarabiali i nagle pierdyknęło