„Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie”

0
203

11.01.2019 Tychy – Teatr Mały w Tychach , ul. ks. kard. Hlonda 1, Tychy
godzina 17:30 i 20:00
Bilety :
– Kultura i Rozrywka
– Biletyna
– Kup Bilecik
– Ebilet
– Kasa Teatru małego w Tychach, ul. ks. kard. Hlonda 1

Kontakt ws. zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33
e-mail bilety@eskander.pl

Kup bilet

Opis koncertu
Waldemar Malicki – Klasyka po bandzie
Oszałamiająca muzyka, pełen seksapilu zespół oraz rozbrajające żarty „tu i teraz”. Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.

MUZYKA
Pianista wraz z porywającymi muzykami i doskonałymi solistami zaprezentują największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego czy Bizeta, które zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. Muzyczny spektakl zachwyca ogromną ilością pianistyki i różnorodnością subtelnych klimatów, a energetyczne utwory oczarują niejednego melomana.

HUMOR
Pełen temperamentu koncert to także spotkanie z wyśmienitym humorem! Kilkadziesiąt skeczy muzycznych przeplata się z dowcipem politycznym, obyczajowym i światopoglądowym. Anegdoty z najwyższej półki nie tylko bawią do łez, ale także trafnie komentują naszą współczesność.

OCZYSZCZENIE
Naga prawda o klasyce – Waldemar Malicki i band, będąc odpowiedzią na otaczającą rzeczywistość, zaskakuje aktualnością. To zabawa połączona z refleksją, która skłania do myślenia, a jednocześnie urzeka lekkością.
Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć!

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik
Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Wiolonczela Małgorzata Krzyżanowicz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
Aktor Andrzej Piątek
Czas trwania: 90 min

Bilety dostępne w Kasie Teatru
a także na kulturairozrywka.pl
Kontakt ws. zamówień grupowych:
tel. 77 441 05 33
e-mail bilety@eskander.pl