Wspieramy tyszankę w wyborach Miss Polski

0
24

Najbliższy tydzień, to będą dla Michaliny Sikorskiej ostatnie „normalne” dni w domu i w pracy. W piątek, 24 listopada rozpocznie bowiem w Nowym Sączu zgrupowanie przed finałem tegorocznych wyborów Miss Polski, a 3 grudnia w Krynicy-Zdroju wystąpi – jako jedyna tyszanka i bodaj pierwsza w historii – w rywalizacji o koronę najpiękniejszej.

Mierząca 176 cm wzrostu 25-letnia panna Michalina w regionalnych wyborach Miss Śląska i Zagłębia zdobyła tytuł II vicemiss, co zaowocowało kwalifikacją do ćwierćfinału konkursu. Z łódzkiego etapu 38 dziewcząt weszło do półfinału, a następnie najpiękniejszych 24 – do grudniowego finału. Wśród tych, którym 3.12 kibicować będą widzowie Polsatu, znalazła się oczywiście mieszkanka tyskiego osiedla E.

Poza wsparciem, jakiego będzie można w sms-owym głosowaniu udzielić Michalinie podczas bezpośredniej transmisji, można na Michalinę Sikorską oddać swój głos już teraz – w plebiscycie na Miss Polski Internetu (na stronie misspolski.pl) oraz w głosowaniu na Miss Wirtualnej Polski (na stronie miss.kobieta.wp.pl).