Hokej: Wygrana w Bytomiu

0
30

Hokeiści GKS Tychy odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie 2013/2014. W niedzielę, 22 września tyszanie wygrali na wyjeździe z Polonią Bytom 2:1.
W niedzielnym spotkaniu pierwszą bramkę dla GKS Tychy w ligowych zmaganiach strzelił Jarosław Rzeszutko, który w 29. minucie wykorzystał rzut karny. Dwie minuty później do bramki gospodarzy trafił Radosław Galant i podwyższył na 2:0. Bytomianie odpowiedzieli w 33. minucie, gdy Stefana Zigardiego pokonał Gleb Łuczników.
Tyszanie zainkasowali komplet punktów i póki co z dorobkiem trzech oczek znajduje się na szóstej pozycji w tabeli PHL.
Okazja do poprawienia dorobku punktowego już we wtorek (24.09). Na tyskie lodowisko przyjedzie MMKS Podhale Nowy Targ. Początek spotkania o godzinie 18.
TMH Polonia Bytom – GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
0:1 Jarosław Rzeszutko (28:20) RK
0:2 Radosław Galant – Josef Vitek – Kacper Guzik (30:30)
1:2 Gleb Łucznikow – Jakub Radwan (32:16)
Kary: 6 min. – 6 min.
Polonia: Witkowski (Szydłowski – nie grał) – Owczarek, Vrana, Łucznikow, Salamon, Stoklasa – Maciejewski, Kantor, Strużyk, Radwan, Stasiewicz – Flaszar, Hoda, Puzio, Bajon, Kłaczyński – Wieczorek, Stępień.
GKS Tychy: Zigardy (Sobecki – nie grał) – Kotlorz, Havlik, Vitek, Bagiński, Woźnica – Mojzisz, Gwiżdż, Witecki, Galant, Guzik – Durak, Sulka, Rzeszutko, Parzyszek, Baranyk – Wanacki, Sowa, Piorun, Chromicz .