Pobiegli dla Adrianka – zobacz film

0
53

W niedzielę, 22 września, na terenie OW Paprocany odbył się I Bieg Charytatywny. Impreza zorganizowana została pod hasłem „Nakręć Misia”. Całkowity dochód przeznaczony został na leczenie i rehabilitację 6-letniego Adrianka Stramowskiego. Wydarzeniu patronował portal tychy.pl Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.
Z kolei poniżej zamieszczamy materiał filmowy zrobiony na prośbę państwa Haliny i Piotra Stramowskich, rodziców Adrianka.

Video: Krzysztof Poppe