Miasto Ulica Turyńska zamknięta. Obowiązują objazdy.

Opublikowano 9 stycznia, 2018 | przez Leszek Sobieraj

0

Ulica Turyńska zamknięta. Obowiązują objazdy.

W związku z remontem DK-44 na ul. Turyńskiej, nastąpiła dziś zmiana organizacji ruchu. Zmiany te nie są chwilowe – będą obowiązywać przez ponad rok.

REKLAMA

Zamknięty został całkowicie  przeszło kilometrowy odcinek ul. Turyńskiej – od przejścia dla pieszych przy halach fabryki FCA do skrzyżowania DK44 z ul. Kościelną i Główną. Tym samym kierowcy jadący w stronę Oświęcimia powinni poruszać się ul. Oświęcimską aż do istniejącego ronda na skrzyżowaniu ulic Serdecznej i Oświęcimskiej, gdzie skręcą w wewnętrzną drogę prowadzącą do fabryki FCA. Tak dostaną się na tymczasowe rondo, jakie wybudowano jeszcze w grudniu i powrócą na trasę DK-44. Objazd dla kierowców jadących w stronę Mikołowa odbywać się będzie dokładnie tym samym torem, z tym że w przeciwnym kierunku (tymczasowe rondo, wewnętrzna droga do fabryki FCA, rondo Serdeczna-Oświęcimska, ul. Oświęcimska).

Do Oświęcimia można dojechać DK-1 i dalej S-1 w kierunku Dąbrowy Górniczej i skręcając na pierwszym węźle w prawo do Lędzin i Bierunia, a w kierunku Tychów poprzez istniejące rondo w stronę ul. Serdecznej i dalej przez tereny przemysłowe i ul. Towarową do DK-1 lub centrum.

Zdjęcia MZUiM

Podziel się informacją!Back to Top ↑