Piątkowy mecz – możliwe utrudnienia w ruchu

5
3547

W piątek 1 marca GKS Tychy zmierzy się z Arką Gdynią na Stadionie Miejskim w Tychach. Mecz rozpocznie się o 20:30. Tyscy mundurowi informują, że w związku z zabezpieczeniem miejsca imprezy mogą występować utrudnienia w ruchu w rejonie stadionu oraz na drogach dojazdowych.

Mecz piłki nożnej rozegrany zostanie w ramach Fortuny I Ligi. Policjanci ostrzegają, że chwilowe utrudnienia w ruchu będą miały miejsce na drogach dojazdowych prowadzących do stadionu, a zwłaszcza w rejonie ulicy Baziowej, Starokościelnej oraz Edukacji.

„Apelujemy do kierowców o cierpliwość i wyrozumiałość na drodze oraz o stosowanie się do znaków drogowych i poleceń policjantów” – czytamy na stronie KMP Tychy.

Bilety na spotkanie Trójkolorowych można kupić tutaj.


źródło: KMP Tychy

5 KOMENTARZE

  1. Frekwencja 4 tyś a policja twierdzi że będzie paraliż miasta ,co to będzie jak awansują do ekstraklasy …policja zamknie ludzi w domach

    • Mecz i 4000 kibiców ,zastawione chodniki,osiedla,wjazdy ,wyjazdy .Ile kasy zgarnela Straz Miejska..

  2. Mamy już polikwidowane „drugie” pasy w mieście , wyremontowaną Oświęcimską „prawie przedłużoną ” do Mikołowa ul. Sikorskiego/Stoczniowców, mamy również ITS i będą utrudnienia – niemożliwe…………

  3. I jak tam ilu policjantów rannych? Bo napewno jakas sierota z pałą w łapie sie tam przewróciła czy połknęła.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.