Dzierżawa drukarek i kserokopiarek – opcja dla firm z Tychów

0
93
Obsługa ksero

Wynajem drukarek i kserokopiarek to wbrew pozorom dużo prostsze rozwiązanie niż zakup i serwis sprzętu we własnym zakresie. Co obejmuje dzierżawa drukarek? Co zyskają na takiej opcji firmy z Tych i okolic? Wynajem drukarek Tychy to rozwój dla Twojego przedsiębiorstwa przy minimalnych wydatkach.

Dzierżawa drukarek – dzierżawa kserokopiarek

Zakup profesjonalnej kserokopiarki lub drukarki to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Do tego dochodzi cena serwisu, wydatki na zaopatrzenie oraz wymianę części. Dlatego większość firm stawia na wynajem kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych. To prosta oferta, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. W ramach usługi świadczona jest także instalacja i dostawa dzierżawionych urządzeń. Bez żadnych dodatkowych opłat zyskasz również wymianę materiałów eksploatacyjnych, takich jak tonery czy bębny. Wynajem kserokopiarki czy drukarki został uzupełniony o możliwość uzyskania zdalnego wsparcia w codziennej pracy z urządzeniem.

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych – koszty

Dzierżawa kserokopiarki lub drukarki rozliczana jest raz w miesiącu fakturą VAT na podstawie wybranego, wygodnego abonamentu. Za wynajem sprzętu biurowego nie pobieramy kaucji ani opłaty instalacyjnej. Z oferty wynajmu można wybrać urządzenia wielofunkcyjne fabrycznie nowe, jak i poleasingowe. Współpraca z nami oznacza także wygodną kontrolę wydatków, dzięki aplikacji do automatycznego monitorowania stanu licznika urządzenia. W Twojej firmie rozwiniemy przetwarzanie i drukowanie dokumentów do nowego, profesjonalnego poziomu.

Zalety dzierżawy kserokopiarki i drukarki

Dzierżawa drukarek i kserokopiarek od firmy z Tych to jeszcze niższe koszty dla nowych klientów, które zachęcają do skorzystania z opcji wynajmu. Wynajem drukarki może też być rozwiązaniem długoterminowym, szczególnie że czas trwania umowy dzierżawy dostosowujemy do potrzeb klienta. Dzierżawa kopiarek obejmuje także materiały eksploatacyjne, o które nasz klient nie musi się martwić. Kontrola zużycia surowców i części aż po wymianę urządzeń w przypadku awarii pozostają w naszej gestii. W zamian zyskasz bezstresowy dostęp do nowoczesnego sprzętu, który stanie się podporą Twojej firmy.

 Zakup urządzenia czy dzierżawa drukarki?

Dzierżawa kserokopiarek otwiera też możliwości, które są nieosiągalne dla zwykłych kupujących. Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy wynajem najbardziej zaawansowanych technologiczne modeli, jak Ricoh MP C3003 i Ricoh MP C3502, na które ciężko przeznaczyć pieniądze z firmowego konta.