Konkurs THT – ponad trzy tysiące w nagrodach

0
92

Tyskie Hale Targowe organizują konkurs dla klientów, który trwa do 28 listopada 2023r. W puli nagród aż 3.100 zł do wygrania w 62 bonach po 50 zł każdy na zakupy w wybranych sklepach w Tyskich Halach Targowych.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział?

Wystarczy na specjalnej ankiecie odpowiedzieć na proste pytania: „Co twoim zdaniem powinno znaleźć się w Tyskich Halach Targowych? Jakie przestrzenie lub atrakcje powinny istnieć, by wizyta u nas była przyjemnością i by chciało się tu wracać?”.

Ankiety są dostępne w punkcie ochrony na parterze hali oraz w wybranych sklepach (szczegóły na plakacie). Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Prawidłowo wypełnioną ankietę należy wrzucić do pudełka w sklepie, w którym klient pobrał tę ankietę, najpóźniej do 28 listopad do 15.00. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzone zostaną bonami o wartości 50 zł do zrealizowania po spełnieniu warunku wskazanego na bonie. Jedna osoba może wypełnić kilka ankiet. Do ankiet można dołączyć załączniki np. szkice, grafiki lub dłuższą odpowiedź na pytanie. Przypomnijmy, że THT obchodzą w tym roku 20-lecie funkcjonowania.

Tyskie Hale Targowe mieszczą się przy al. Piłsudskiego 8. Więcej informacji na stronie.