Casting do spektaklu „PIES, który jeździł koleją”

0
109
fot. UM Tychy

Teatr Mały w Tychach ogłosił casting do spektaklu „PIES, który jeździł koleją” opartego na opowiadaniu Romana Pisarskiego. Poszukiwani są performerzy i performerki (również osoby z niepełnosprawnościami) powyżej 25 roku życia, otwarci na pracę z ciałem i słowem, posiadający doświadczenie w pracy ruchowej opartej o improwizację. Mile widziani studenci oraz absolwenci wydziałów tańca.

Casting będzie miał charakter grupowego spotkania warsztatowego „Ciało w ruchu-przestrzeń czucia”. Podczas czterogodzinnego spotkania (12.00-17.00 z godzinną przerwą), które poprowadzi duet Kolekttacz (Aniela Kokosza, Paulina Giwer-Kowalewska) oraz dramaturg Monika Czajkowska, zostaną wyłonione maksymalnie 3 osoby, które zostaną zaproszone do współtworzenia spektaklu „PIES, który jeździł koleją”.

Wypełnioną kartę zgłoszeniową należy przesłać do 1.12.2023 do godziny 14:00 na adres joanna.piwowar@teatrmaly.tychy.pl  .

Wybrane osoby zostaną poinformowane najpóźniej 5 grudnia 2023 r.

W informacji zwrotnej osoby zaproszone otrzymają fragment tekstu do przygotowania na casting 14.12.2023. Spektakl realizowany będzie na Scenie Kameralnej Teatru Małego Tychy. Skierowany jest do młodej widowni od 8 roku życia. Premiera odbędzie się 8 marca 2024 roku.

Koncepcja spektaklu dostępna jest na stronie.


źródło: UM Tychy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj