Zabezpieczenie meczu GKS Tychy – Motor Lublin

5
304

W niedzielę 17 września policjanci Komendy Miejskiej Policji Tychy wspierani przez funkcjonariuszy z Częstochowy, Katowic i Bielska Białej – łącznie około 230 stróżów prawa – zabezpieczali mecz piłkarski pomiędzy drużynami GKS Tychy – Motor Lublin.

Zabezpieczenie rozpoczęło się od przyjęcia kibiców Motoru Lublin, którzy około godziny 10:20 przyjechali pociągiem specjalnym na dworzec PKP Tychy przy ul. Asnyka. Z terenu dworca kibice gości (ok. 600 osób) w eskorcie policji przeszli ul. Andersa, Hlonda, Boczną, Sienkiewicza, al. Bielską, Starokościelną i Baziową na stadion przy ul. Edukacji 7. Niestety nie obyło się bez ekscesów. Kilku kibiców drużyny gości usiłowało wnieść na stadion alkohol, zostali więc zatrzymani i przewiezieni na komendę.

Na trybunach stadionu zasiadło ponad 5700 widzów. Mecz zakończył się zwycięstwem GKS Tychy, który po 43-latach pokonał drużynę Motoru Lublin 2:0.


Źródło: 112Tychy

5 KOMENTARZE

    • Bo z Lublina przyjechało mnóstwo tępych głów.Nie chciałbyś się z nimi PL1 spotkać w okolicach dworca lub Stadionu podczas niedzielnego spaceru.Nikt by nie chciał.Nie mówie że zachowywali sie jak zwierzęta, bo obraziłbym naszych braci mniejszych…

  1. A kto ochroni Polakow przed bandytami w mundurach policyjnych ,ktorych jest coraz wiecej w „slużbie”wystarczy przesledzic statystyki zgonow na komendach.Policja polska to SKOMPROMITOWANA i w dodatku bezkarna formacja.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.