Katastrofa przy Edukacji

14
3924
Młodzi kibice podczas jednego z meczów GKS-u Tychy. Fot. Łukasz Sobala / gkstychy.info

Piłkarze GKS Tychy przegrali kolejny mecz, tym razem ulegając na własnym stadionie przy ul. Edukacji… ostatniej w tabeli I ligi drużynie Sandecji Nowy Sącz 2:3 (1:1).

Jedyny w I połowie gol dla gospodarzy padł w 19 min. po samobójczym trafieniu Boczka. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali dzięki bramce Chmiela w 39 min.

Po zmianie stron, w 56 min. niespodziewanie prowadzenie objęła Sandecja, a autorem zdobytego głową gola był Wróbel. Niespełna dziesięć minut później znowu był remis, po kapitalnym uderzeniu Czyżyckiego w okienko bramki gości. Ostatnie słowo należało jednak do autsajdera tabeli, dla którego zwycięskiego gola zdobył w 85 min. Boczek.