Prezydent Tychów z wotum zaufania i absolutorium

11
535

Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta, radni jednogłośnie przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu za 2021 rok i udzielili prezydentowi miasta absolutorium.

Najpierw głosowano nad udzieleniem prezydentowi Andrzejowi Dziubie wotum zaufania, po przedstawieniu przez niego raportu o stanie Gminy Miasta Tychy za rok 2021. 21 radnych było za, 3 wstrzymało się od głosu.

Następnie prezydent przedstawił sprawozdanie finansowe z wykonania budżetu. Otrzymało ono pozytywną opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach oraz wszystkich  komisji Rady Miasta. Na sesji radni jednogłośnie przyjęli sprawozdanie z wykonania budżetu, a następnie udzielili prezydentowi absolutorium za ubiegły rok – 22 radnych głosowało za, 2 radnych wstrzymało się od głosu.

 

Gregory
Gregory

Platfusy z pisiorami mówią w Tychach jednym głosem. To jest dopiero układ i kolesiostwo.

adi
adi

Na szczęście nie ma komuchów i brunatnych koszul. I niech tak zostanie.

Alfred
Alfred

Nie ma bo teraz założyli białe koszule i marynarki.

Gregory
Gregory

Dokładnie. Otoczenie Dziuby to głównie byłe komuchy i dzieci starych komuchów. Partia Donalda jest przesiąknięta takimi.

adi
adi

Hahaha Pierd… że aż się dziwię. A niby którzy to w otoczeniu Dziuby są komuchami? Wiceprezydenci, prezesi spółek? Chyba ci przygrzało wiosenne słońce. Nie bronię Dziuby, ale pisanie, że partia Dziuby jest przesiąknięta komuchami. to jakiś idiotyzm, biorąc pod uwagę, że Dziuba nie jest w żadnej partii, Dla mnie to guru twojej sekty czyli kaczyński jest neokomuchem z niejakim Piotrowiczem na czele. Realny świat jaki zna kaczyński to komuna i w tym czuje się najlepiej. Dlatego dąży do centralizacji władzy, ręcznego sterowania wszystkim, wprowadził reformę oświaty jak za komuny, socjal państwo, w którym nie trzeba nic robić tylko dzieci, To… Czytaj więcej »

Gregory
Gregory

No to błysnąłeś. Chyba za dużo się naoglądałeś tuskvn-u. To w partii Donalda jest reguła jeden za wszystkich wszyscy za jednego . Za 8 lat rządów PO żaden aferzysta nie poszedł siedzieć. Pewien poseł PO wyraźnie mówił ,,jak będziesz z nami to będziemy cie bronić jak niepodległości .’ Co już zapomniałeś? A kolesiostwa nie musisz daleko szukać. Masz je w tyskich władzach. Od lat każdy o tym wie. Wszystkie stanowiska w miejskich spółkach obsadzone przez znajomych i kolegów prezydenta. Piszesz że Dziuba nie jest w żadnej partii. Oficjalnie nie, ale trzeba nie mieć mózgu żeby nie wiedzieć że to człowiek… Czytaj więcej »

adi
adi

Dzięki TVPis zupełnie odleciałeś. Najpierw piszesz, że w otoczeniu Dziuby są byłe komuchy, a teraz piszesz o dzieciach. Co za zryty łep. Będziesz dzieci winił za komunę, debilu?. Wypada mieć nadzieję, ze twoja pisowska sekta jest na wymarciu.

Gregory
Gregory

Czytaj ze zrozumieniem, to nie boli. Napisałem drogi Adusiu zarówno o komuchach jak i o ich dzieciach. Dla Twojej informacji nie jestem zwolennikiem PiS aczkolwiek zdecydowanie wolę ich niż partie Donalda którą Ty tak pod niebiosa wychwalasz. Tylko zwolennicy partii Donalda są chamscy i wiecznie ubliżają innym. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie nazywam ludzi debilami tylko dlatego że są zwolennikami jakieś partii. Ale cóż, rozumiem Twoją agresję słowną ze względu na brak argumentów. Przyzwyczaiłem się już do tego że zwolenników partii Donalda cechuje brak kultury, chamstwo i przeinaczanie faktów rodem z tuskvn-u. Proponuję Ci filiżankę melisy na uspokojenie.

tyszanin
tyszanin

Prawdziwą wizytówką dla włodarzy tego miasta jest tyski dworzec pkp, w szczególności peron 3, 1 i tunel. Naprawde tylko zapraszać gości do naszego miasta.

roman
roman

To miej pretensje do PKP, w którym rządzą pisory bo dworzec należy do kolei i miasto nie może rozbić remontów nie na swoim.

Gregory
Gregory

Ktoś wie do kiedy miasto Tychy dzierżawi dworzec od PKP ? Rząd przeznacza miliardy na remonty dworców kolejowych w całej Polsce. Niestety w Tychach nie może bo miasto nie wiadomo po co wydzierżawiło dworzec bodajże na 20 lat . Tunel jest własnością PKP, ale mamy zbyt nieudolne władze miejskie które nie potrafią wyciągnąć pieniędzy od PKP na remont tunelu. A może po prostu im nie zależy tak jak np. na szkieletorze czy wielu innych miejscach w Tychach które szpecą miasto.