Najlepsze marki w tyskiej firmie Pomp Serwis

0
539

06Rynek budowlany w Polsce nabiera rozpędu. Mało kto w Tychach jednak wie, że mamy na lokalnym rynku firmę, która dbając o rozwój fachowców, wprowadza najnowsze światowe trendy na rynek polski. Mowa tu o firmie Pomp Serwis. Firma powstała w 2008 roku i rozpoczęła od wprowadzania na polski rynek agregatów malarskich amerykańskiej firmy Graco. W bardzo krótkim czasie firma stała się liderem sprzedaży w Polsce.

Sprzęt z całego świata

Jak się szybko okazało, rynek budowlany stał się na tyle chłonny i potrzebujący nowych rozwiązań, że firma zaczęła sprowadzać najnowsze technologie oraz trendy z całego świata. Obecnie oferuje marki takie jak m.in. elektronarzędzia marki FESTOOL- światowego lidera jakości; bardzo dobrze znanego na rynku stolarskim. Pomp Serwis wprowadził markę Festool do branży remontowo-budowlanej, stając się liderem sprzedaży na rynku polskim. Flagowym produktem stała się szlifierka Planex 2 do szlifowania gładzi oraz odkurzacze.

Zapraszamy do grupy GPS – Malarze, Szpachlarze, Tynkarze, Glazurnicy, Stolarze – PRO-MAESTRO na FB.  

Kolejną marką i rozwiązaniami wprowadzonymi dzięki tyskiej firmie jest amerykańska marka TapeTech oraz kanadyjska Columbia. Są to światowi liderzy w rozwiązaniach do szybkiego spoinowania płyt gipsowo-kartonowych.

Wprowadzenie na rynek francuskich marek: L’outil Parfait oraz Edma, służących do ręcznych prac przy suchej zabudowie, idealnie trafiło w potrzeby rynku i uzupełniło ofertę firmy. Z wałków do nakładania oraz lizaków do zaciągania gładzi korzystają już wykonawcy w całej Polsce.

Wykwalifikowani pracownicy w cenie

W czasach gdy o wykwalifikowanych pracowników budowlanych jest bardzo trudno, firma Pomp Serwis stworzyła własne centra szkoleniowe PRO-Maestro w Tychach, Obornikach Śląskich oraz Warszawie.

Centrum szkoleniowe działa od dwóch lat. Szkoli malarzy, szpachlarzy, pracowników firm świadczących usługi malarskie a także lakierników przemysłowych. Szkolenia mają na celu podniesienie kwalifikacji zarówno osób prowadzący własne firmy wykończeniowe jak i pracowników korporacyjnych.

Metoda szkolenia w Centrum Szkoleniowym Pro-Maestro oparta jest na innowacyjnym systemie przy pomocy Symulatora 3D, dzięki któremu niezwykle dokładnie można przeanalizować obecne umiejętności kursantów i tak dobrać trening, aby w jak najkrótszym czasie nauczyli się poprawnej techniki malowania. Ciągła analiza poczynań kursantów pozwoliła nam na stwierdzenie iż średnio 8 godzin pracy na symulatorze pozwala na poprawę techniki malowania aż o 40%!

Wychodząc naprzeciw wykonawcom, firma zajmuje się także pozyskiwaniem dofinansowań na szkolenia, szkoli osoby zarejestrowane w Urzędzie Pracy oraz wszystkich zainteresowanych przekwalifikowaniem się.

Co ważne, metoda szkolenia za pomocą Symulatora 3D jest pro-ekologiczna, gdyż pozwala na znaczne ograniczenie zużycia farb i lakierów.

Kolejnym działem, którym zajmuje się firma Pomp Serwis jest dział projektów nakierowany na klientów korporacyjnych i obsługuje branże automotive. Współpraca polega na projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań do aplikacji klejów, uszczelniaczy i silikonów na automatycznych liniach produkcyjnych.

Wkrótce otwarcie

Obecnie firma otwiera profesjonalne centrum narzędziowe w Tychach  przy ul. Przemysłowej 60. Uroczyste otwarcie nastąpi 12 października od godziny 10.00 do 15.00. Na otwarciu obecni będą przedstawiciele producentów, którzy zaprezentują swoje produkty.

Dodatkowo, wszyscy chętni będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na Symulatorze 3D oraz przetestować narzędzia Festool, prezentowane w ramach Festool Road Show.

Jeżeli chcesz wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się na stronie: www.festool.pl, wpisując lokalizację Tychy. Dzięki rejestracji otrzymasz termo kubek Festool.

Do zobaczenia Maestro!

Dodaj swój komentarz!

avatar