Rozpoznajesz osoby ze zdjęcia?

0
764

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży gier oraz twardych dysków wartości ponad 1300 złotych ze sklepu przy ulicy Armii Krajowej w Tychach. Do zdarzenia doszło 14 stycznia 2021 roku. Osoby, które rozpoznają mężczyzn oraz kobietę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcia mężczyzn oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne dla wyjaśnienia sprawy informacje, rysopisy:

1. Mężczyzna średniego wzrostu, średniej budowy ciała, na twarzy ma założoną maseczkę koloru czarnego, na głowie ma założoną czapkę koloru czarnego, z logo w kolorze białym, kolorze począwszy od góry  czerwonym, białym i czarnym, pod kurtką ma bluzę w kolorze czerwonym z napisami w kolorze białym, ubrany w spodnie dresowe w kolorze szarym, buty sportowe w kolorze ciemnym.

2. Mężczyzna, wyższy od pierwszego, szczupłej budowy ciała, w wieku pomiędzy 20 a 25 lat, włosy koloru ciemnego, krótkie, twarz szczupła, krzaczaste brwi, na twarzy ma założoną maseczkę koloru białego, ubrany jest w kurtkę ortalionową koloru czarnego, w spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty koloru niebieskiego, ze sobą ma torbę sportową w kolorze czarnym firmy Adidas.

3. Mężczyzna szczupłej budowy ciała, w wieku 20 do 25 lat, włosy krótkie, jasny blond, na twarzy ma założoną maseczkę w kolorze niebieskim, kurtkę sportową z kapturem w kolorze granatowym firmy 4F, spodnie dżinsowe w kolorze niebieskim, buty sportowe w kolorze czarnym, w prawej ręce trzyma dwie siatki, jedną jasnoszarą, a drugą koloru żółtego.

4. Kobieta w wieku około 20 lat, włosy koloru ciemnego spięte w kucyk, długie, średniego wzrostu, szczupłej budowy ciała, ma założoną maseczkę w kolorze jasnym, kurtkę koloru zielonego z kapturem, spodnie koloru czarnego, buty koloru czarnego. Kobieta ze sobą ma torebkę w kolorze czarnym zasuwaną na zamek.

 

Dodaj swój komentarz!

avatar