Co kupić idąc w odwiedziny do miłośnika psów?

0
42
Pies na spacerze

Kiedy wybieramy się w odwiedziny do kogoś, kto posiada psa, często pojawia się problemy – czy wypada coś kupić, a jeśli tak to co? Jest to szczególnie problematyczne w przypadku osób, które same nie mają czworonoga i zastanawiają się co może być dobrym upominkiem, a co nie. Jeśli ktoś mieszka z psem to można śmiało założyć, że traktuje go jak członka rodziny. My nie musimy tak tego postrzegać, ale jeśli tylko mamy ochotę sprawić przyjemność zarówno pieskowi jak i właścicielom, to na pewno miło będzie przyjść w gości z drobnym upominkiem. Podpowiadamy dziś co warto kupić w takiej sytuacji odwiedzając sklep zoologiczny.

  1. Zabawki dla psa
  2. Przysmaki dla psa
  3. Karmy dla psa
  4. Ubranka dla psa
  5. Akcesoria

Każdy dobrze zaopatrzony sklep zoologiczny posiada liczne przysmaki dla psa, karmy, gryzaki, zabawki, szarpaki, dyski, frisbee i wiele innych akcesoriów. Jak się w tym połapać? Co warto kupić? Oto kilka propozycji.

Jeśli nie wiesz co kupić, zabawki dla psa zawsze będą dobrym wyborem. W sklepach zoologicznych masz do wyboru piłki, sznurki, ringi, szarpaki, gryzaki, zabawki piszczące, aporty, dyski, frisbee, zabawki pluszowe, kongi, gwizdki, klikery oraz specjalne zabawki dla szczeniąt. Jak nie pogubić się w tym gąszczu możliwości? Najlepiej poprosić o fachową poradę sprzedawcę. Dobry sklep zoologiczny to również profesjonalna obsługa, więc z pewnością ktoś doradzi Ci którą z tych zabawek wybrać. Z pewnością można polecić  gryzak z dwoma uchwytami z juty, piłkę jeżową z dźwiękiem, rolkę ze sznurkiem o zapachu mięty oraz wszelkie zabawki interaktywne. Każda z nich to długie godziny zabawy. Koszt takich zabawek oscyluje w g raniacch od 10 do 40 zł.

A może przekąska dla pupila Twoich znajomych lub rodziny? Z pewnością przysmaki dla psa to dobry wybór na niezobowiązujący upominek podczas odwiedzin. Wśród przysmaków dla psów można znaleźć kości, gryzaki, naturalne przysmaki, ciastka, biszkopty, przysmaki treningowe, przysmaki bezzbożowe, przysmaki dentystyczne, przysmaki zdrowotne, przysmaki liofilizowane. Ciekawym pomysłem są też specjalne saszetki na smakołyki. Najlepiej postawić na naturalne przekąski, np. kosteczki z jagnięciną lub przekąski z kurczakiem. Ich ceny zaczynają się od 10-15 zł.

Karma dla psa zawsze jest potrzebna, także jest to upominek, który zawsze będzie trafiony. Wyróżnić można karmy suche, karmy mokre, karmy weterynaryjne. Czasem jest tak, że kupuje się karmy ze względu na rasę, wiek lub wagę psa, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie kupno tradycyjnej karmy suchej. Niewielkie opakowania takiej karmy kosztują od 20-30 zł.

Ubranek dla psa w sklepach zoologicznych nie brakuje. Do wyboru do koloru! Znajdziemy zarówno buty, kombinezony, kurtki, jak również dresy, bluzy i golfy dla psów oraz różnego rodzaju dodatki i akcesoria. Polecamy ciepłe, kolorowe golfy, których ceny zaczynają się już od 35 zł. Fajnym pomysłem jest kamizelka odblaskowa dla psa, ktora pozwoli zachować bezpieczeństwo. Ceny takich kamizelek to 20-25 zł. Popularne są również kurtki pchełki Active, jednak jest to juz wydatek rzędu 70 zł.

Nie polecamy natomiast zakupu akcesoriów dla psów jako upominku. Każdy właściciel sam najlepiej wie jakich akcesoriów potrzebuje, więc nie warto wychodzić tutaj przed szereg. Akcesoria takie jak miski, pojemniki na karmę, podajniki, poidła, butelki, smycze, obroże czy szelki, zostawmy do wyboru osobie, która psem zajmuje się na co dzień. Lepiej będzie jak wybierzemy karmę, przekąskę lub zabawkę dla psa.

Dodaj swój komentarz!

avatar