5 zalet dobrze dobranego materaca hybrydowego

0
102

Materace hybrydowe to najbardziej zaawansowane konstrukcje do łóżek. Dowiedz się, jak mogą zmienić Twój sen.

Podstawa skutecznego snu – zalety doboru odpowiedniego materaca

Dobrze dobrany materac ma ogromne znaczenie dla jakości nocnego wypoczynku. To coś więcej niż komfort i wysypianie się. Odpowiednie podłoże do snu to kwestia naszego zdrowia – oto kilka najważniejszych zalet, które wiążą się z trafionym wyborem materaca.

Materac o odpowiednich parametrach zapewnia lepsze funkcjonowanie układu krążenia. Dobre dopasowanie do ciała pozwala na poprawną pracę serca, co będzie zauważalne w każdej dziedzinie życia. Produkty od sprawdzonych producentów będą także dobrze działać na kręgosłup, ograniczając ból pleców i problemy z postawą. Kluczową cechą podczas wyboru materaca jest jego twardość. Odpowiedni dobór tego parametru zapewni nam doskonałe podparcie w trakcie snu, dzięki czemu będziemy znacznie bardziej zrelaksowani.

Materac Sleepmed Hybrid Supreme Plus - materac hybrydowy

Czym tak właściwie jest materac hybrydowy i czy warto postawić na takie rozwiązanie?

Czym jest materac hybrydowy? Rozwiązania tego typu wykorzystują w swojej konstrukcji cechy zarówno materacy piankowych, jak i materacy sprężynowych. Są to modele o najwyższej jakości, które doskonale sprawdzają się w każdej sypialni. Większość materacy hybrydowych to modele premium – prezentują wysoki poziom komfortu. To technologiczne ideały, stworzone w celu wspierania wygody każdego użytkownika.

Materace hybrydowe łączą w sobie najlepsze cechy materacy piankowych, takie jak doskonałe dostosowanie się do ciała leżącego, oraz sprężynowych – wysoką twardość oraz znakomity czas gwarancji. Są one jednak droższe od innych materacy – wynika to z faktu skomplikowanej struktury. Oto pięć najważniejszych zalet materacy hybrydowych:

  1. Idealna higiena i mikroklimat – materace hybrydowe radzą sobie doskonale z walką z różnego rodzaju mikroorganizmami, które mogą dać się we znaki podczas snu.
  2. Materace hybrydowe często są antyalergiczne – ich konstrukcja doskonale zapobiega rozwojowi alergenów. Zawdzięczają to wbudowanej piance.
  3. Materace hybrydowe zostały stworzone z myślą o idealnym dopasowaniu do ciała – to materace ortopedyczne, które poprawiają stan zdrowia użytkownika.
  4. Materace hybrydowe objęte są długim okresem gwarancyjnym. W przypadku produktów Hilding jest to aż 15 lat. To dowód na to, że są to konstrukcje wytrzymałe, praktyczne i niepodatne na odkształcenia.
  5. Materace hybrydowe cieszą się pozytywną opinią ekspertów – produkty SleepMed i Hilding tego typu zostały docenione przez znak jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Spotykane są także produkty objęte certyfikatem medycznym UE, które są objęte niższą stawką VAT.

Testowanie materaca - materac hybrydowy

Zapraszamy po więcej informacji – zadbaj o jakość snu ze SleepMed i Hilding

Więcej o materacach hybrydowych można dowiedzieć się z oferty SleepMed i Hilding. Obydwie marki budują sektor tych produktów i przyświeca im wspólny cel – zapewnienie światu idealnego snu. SleepMed i Hilding osiągają spektakularne rezultaty, a modele takie jak Hybrid i Hybrid Plus cieszą się uznaniem szerokiego grona odbiorców. Marka Hilding od roku 1939 zbudowała sobie doskonała pozycję na rynku. Klienci uwielbiają rozwiązania tej firmy, które wyróżniają się także świetnym stosunkiem ceny do jakości. Hilding to idealny wybór dla Twojego snu.

Chcesz kupić materac hybrydowy? Zastanawiasz się, jaki produkt będzie odpowiedni? Zapraszamy do lektury artykułu „Czym powinien wyróżniać się materac hybrydowy?”.


Projektując materace i poduszki SleepMed, kieruje się misją. Oferują materace, które zapewnią wszystkim Klientom wyjątkową wygodę i zdrowy sen. Zadbali o konstrukcję gwarantującą trwałość i komfort codziennego użytkowania. Wykorzystali innowacyjne technologie oraz wprowadzili rozwiązania, dzięki którym każdy materac SleepMed można dostosować do indywidualnych preferencji. Innowacyjne rozwiązania zostały wyróżnione wieloma nagrodami, a medyczne właściwości, jakość i bezpieczeństwo potwierdzają międzynarodowe certyfikaty.

Dodaj swój komentarz!

avatar