Cafe Futsal TLF zaprasza

1
344

Co prawda najważniejsze rozstrzygnięcia kolejnego sezonu Tyskiej Ligi Futsalu zapady już kilka tygodni temu, jednak teraz uzyskała ona zupełnie nową odsłonę. Jeden z organizatorów ligi,  Mariusz Niemczewski zaprosił zawodników, kibiców i sympatyków rozgrywek do udziału w programie Cafe Futsal TLF.

Pierwszy odcinek wyemitowany został już na żywo. Oto jego skrót:

Mariusz Niemczewski przygotowuje kolejne programy, jednak mają być emitowane w momencie, kiedy rozpoczynał się będzie nowy sezon.

– W pierwszym spotkaniu wzięli udział przedstawiciele dwóch najlepszych zespołów – mistrzowskiej drużyny Piwkarzyków i srebrnych medalistów – Bad Boys Tychy – powiedział M. Niemczewski, który będzie prowadził rozmowy w Cafe Futsal TLF. – Rozmawialiśmy o zakończonych rozgrywkach, o  poszczególnych zespołach, najciekawszych momentach rywalizacji…  Nie wykluczam, że w przyszłości oprócz rozmów o amatorskim futsalu w naszym mieście, będziemy dyskutować również o tym ligowym. Planuję nawiązać współpracę z działaczami i trenerami GKS Futsal Tychy.

TLF
TLF

Jak widać Tyska Liga Futsalu to nie tylko rywalizacja na parkiecie, ale również możliwość wystąpienia w prestiżowym programie 😀 Zachęcamy wszystkie nowe zespoły do kolejnej (11 już) edycji TLF. Startujemy w październiku. Przypominamy, że mecze rozgrywane są na nowoczesnej hali przy al. Piłsudskiego 20. Informacje o zapisach pojawią się w sierpniu br. ale już dziś zachęcamy do montowania swoich ekip i spróbowania sił w naszych rozgrywkach. Przed Wami również szansa na wystąpienie w naszym programie i przed kamerami TLF TV 😊