Poszukiwani sprawcy rozboju z użyciem noża

  1
  2465

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą pod nadzorem prokuratora śledztwo w sprawie rozboju z użyciem noża na dwóch 14-latkach. Małoletnim zostały skradzione telefony, nie doznali oni żadnych obrażeń. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia proszone są o kontakt z tyską komendą.

  Do zdarzenia doszło w dniu 4 sierpnia 2019 roku w Tychach na terenie stacji kolejowej Tychy – Bielska. Sprawcy stosując groźbę użycia noża ukradli 14-latkom telefony. Chłopcy nie doznali żadnych obrażeń.

  W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Wizerunek publikowany jest na stronie internetowej za zgodą prokuratora. W związku z policjanci zwracają się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzny oraz kobiety prezentowanych na zdjęciach.

  Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280, 32 32-56-200 lub telefonem alarmowym 112.

  Artur
  Artur

  21 wiek, a rozdzielczość zdjęć… Cyfrowy „aparat” z końcówki lat 90 ma lepsze parametry.