Leszek Bartnicki prezesem KP GKS Tychy

0
540

Prezesem Klubu Piłkarskiego GKS Tychy S.A. został Leszek Bartnicki, który do niedawna pełnił funkcję prezesa Motoru Lublin.

Jak informuje klubowy portal, jest on absolwentem ekonomii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, który ukończył w 2006 roku. Pierwsze kroki w dziennikarstwie stawiał w Tygodniku Kibica. Pracował również w nSport, Orange Sport, Piłce Nożnej i Polsacie Sport.  Potem przez pół roku był dyrektorem Chojniczanki Chojnice, a przez ostatnie 31 miesięcy – prezesem Motoru Lublin.

– Z pewnym zaskoczeniem przyjąłem zaproszenie do rozmów i cieszę się z tego, że zdecydowano się mi powierzyć tak interesujący projekt. Praca GKS jest dla mnie wyróżnieniem, ale również wielkim wyzwaniem. Specyfikę piłki nożnej poznałem z różnych stron. Pracując przy Edukacji 7 będę chciał wykorzystać swoje doświadczenie i wiedzę. Wierzę, że wspólnie możemy osiągnąć wiele sukcesów na każdej płaszczyźnie. Siłą klubu są też wierni i oddani kibice. Chciałbym, by jak najczęściej za naszą sprawą, w dni pomeczowe z uśmiechem mogli iść do pracy czy szkoły. Jestem osobą otwartą na sugestie, uwagi i pomysły,] kibiców, a drzwi mojego gabinetu będą otwarte dla wszystkich, którym na sercu leży dobro klubu – powiedział.

Foto: GKS Tychy