Tychy Falcons jak zwykle niezawodni

0
281

Futboliści z Tychów nie zawiedli swoich kibiców, rozgrywając bardzo dobry mecz w niedzielę po południu na bocznym stadionie Stadionu Miejskiego w Tychach. Przeciwnikiem Falcons była drużyna Armia Poznań, której nadzieje na wygraną zostały szybko rozwiane. Po dwóch kwartach wynik wynosił 34:0 dla Sokołów. W kolejnych dwóch kwartach Armii udało się zdobyć punkty, a końcowy wynik wyniósł 40:13.

Po dłuższej przerwie między meczami, dla zawodników z Tychów było to spotkanie, do którego podeszli dobrze przygotowani fizycznie oraz merytorycznie, ze względu na czas na poznanie przeciwnika. – Cieszymy się z kolejnej wygranej w sezonie, pierwsza połowa pokazała, że mimo tak długiej przerwy potrafimy skutecznie egzekwować nasze zagrywki. W drugiej połowie skorzystaliśmy z możliwości sprawdzenia nowych zawodników, co może tylko zaprocentować w następnej części sezonu. Na słowa uznania zasługuje drużyna z Poznania, która mimo tak wąskiego składu pokazała, że potrafi grać w futbol i postawiła nam twarde warunki. Mecz zakończyliśmy bez poważniejszych urazów, co powoduje, że od jutra w pełnym składzie przygotujemy się do następnego spotkania w Krakowie – mówił po meczu Olaf Sygiet z Tychy Falcons.

Kolejny mecz, który rozegrają tyszanie odbędzie się za dwa tygodnie 18 maja, jednak to spotkanie będzie miało miejsce w Krakowie, gdzie drużyna zmierzy się z Kraków Kings.

źródło: Tychy Falcons