Komunikacja Miejska podczas XXVI Tyskiej Drogi Krzyżowej

1
1023

W związku z organizacją XXVI Tyskiej Drogi Krzyżowej ulicami miasta w piątek, 12 kwietnia 2019r w godzinach od 19.00 do 21.00 mogą wystąpić opóźnienia odjazdów autobusów i trolejbusów lub przekierowania na trasy objazdowe. Dotyczy to między innymi ulic: Kardynała Wyszyńskiego, Edukacji, Budowlanych i Bocheńskiego.

Po zakończeniu ceremonii Drogi Krzyżowej, spod kościoła p.w. św. Marii Magdaleny w Tychach uruchomione zostaną dodatkowe autobusy linii D, 137, 254, 696.

Dodatkowe autobusy linii 137 pojadą z Rynku do przystanku „Tychy Begonii”, a następnie trasą tej linii do przystanku „Tychy Osiedle Z1”.

Dodatkowe autobusy linii D pojadą od Rynku do Hotelowca, a następnie trasą trolejbusowej linii „D” do przystanku „Tychy Towarowa” przez ulicę Edukacji.

Dodatkowe autobusy linii 254 od przystanku „Tychy Rynek” pojadą po swojej trasie przejazdu do przystanku „Tychy Towarowa”.

Dodatkowe autobusy linii 696 od przystanku „Tychy Rynek” pojadą zgodnie ze swoją trasą przejazdu do przystanku „Tychy Sikorskiego Wiadukt”.

źródło: PKM

Booooh
Booooh

Krzyżacy…