Zwłoki na ulicy – śledczy wyjaśniają zagadkową śmierć

0
2530

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 34-latka, który został znaleziony dziś w nocy na ul. Zgrzebnioka w Tychach. Prosimy wszystkich świadków, którzy mogą mieć informacje na temat niewyjaśnionej śmierci młodego mężczyzny, o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

– Dziś w nocy około godz. 2.45 policjanci otrzymali informacje, że na ul. Zgrzebnioka w Tychach na jezdni w rejonie nr 4 leży mężczyzna. Okazało się, że 34-latek nie żyje. Mężczyzna posiadał widoczne obrażenia głowy oraz ciała. Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki pozwolą poznać przyczynę śmierci mężczyzny. Policjanci sprawdzają każdy szczegół w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach – informuje Barbara Kołodziejczyk z Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat niewyjaśnionych okoliczności śmierci młodego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów osobisty, bądź pod numerem telefonu 32 325 65 255, lub 112.

źródło – KMP Tychy