Kradzież z rozbojem – poszukiwani sprawcy

4
2364

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej do której doszło w jednym ze sklepów przy ul. Wejchertów w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło w dniu 5 grudnia 2018r. około 8:40 w jednym ze sklepów na ul. Wejchertów w Tychach.

Nieznani sprawcy działając wspólnie i w porozumieniu, dokonali kradzieży alkoholu po użyli przemocy fizycznej wobec pracownika ochrony. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn.

Osoby, które wiedzą coś na temat opisywanego zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-200 , 32 32-56-334, lub telefonem alarmowym 112, bądź mailowo kryminalny@tychy.ka.policja.gov.pl

źródło: KMP Tychy

 

Josef
Josef

Takie ryje to wogole nie powinne wchodzic do sklepow bo to od razu widac ze chce cos buchnąć.

Kalarepa
Kalarepa

Dlaczego ze strony znikł horoskop? Śledziłam go na bieżąco…

Magda
Magda

No bo pan z ochrony o pewnie starszy pan co on może