GKS Tychy. Po porażce rezerwy, 0:3 ze Stomilem

2
443

Kiepski to tydzień w wykonaniu piłkarzy GKS Tychy. Najpierw środowa porażka 0:3 rezerwowej drużyny w Jasienicy, teraz piątkowe 0:3 pierwszego zespołu ze Stomilem w Tychach.

Do przerwy prowadził Stomil 1:0, po golu Wołodymyra Tanczyka, który wykorzystał świetne podanie byłego gracza GKS Remigiusza Szywacza. Po przerwie tyszanie bardzo starali się  odrobić stratę, jednak błąd defensywy wykorzystał Grzegorz Lech i strzelił do pustej bramki. Trzeci gol Michała Górala był niczym nokaut…

GKS Tychy – Stomil Olsztyn 0:3 (0:1).

GKS Tychy: Jałocha – Grzybek, Biernat, Tanżyna, Abramowicz – J. Piątek, Steblecki (59. Mańka), Grzeszczyk, Daniel, Bernhardt (82. Giel) – Zapolnik.