GKS MISTRZEM JEST!!!

0
53

Hokeiści GKS Tychy po zwycięstwie w dogrywce z Tauron KH GKS Katowice 2:1 zostali w czwartek po raz trzeci w historii najlepszym hokejowym teamem w Polsce! Prowadzony przez trenera Andreja Gusowa zespół powtórzył tym samym wyczyn drużyn Wojciecha Matczaka z 2005 i Jirzego Sejby z 2015 roku.
Piąty i, jak się okazało, ostatni mecz tegorocznego finału PLH był niezwykle zacięty. W pierwszej tercji Radosław Galant zdobył prowadzenie dla gospodarzy, ale w drugiej odsłonie Marek Strzyżowski wyrównał na 1:1. Trzecia tercja nie przyniosła goli, więc rozstrzygnięcia trzeba było szukać w dogrywce. W 7 min. dodatkowego czasu gry Filip Komorski wykorzystał sytuację sam na sam z Owenem i tytuł mistrza Polski przynajmniej na rok pozostaje w Tychach!
Więcej relacji z ostatniego meczu tegorocznego sezonu – wkrótce.