Hokej. GKS zrewanżował się Unii

0
55

W przedostatnim meczu sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi, GKS Tychy pokonał w Oświęcimiu Unię 4:2.
Po pierwszej tercji prowadzili podopieczni Jirzego Sejby i tyszanie musieli się niemało napracować, by wywieźć z Oświęcimia komplet punktów. Wyrównującą bramkę zdobył Michael Cichy, jednak potem znów prowadzenie objęli gospodarze. W drugiej tercji nasi hokeiści wyrównali za sprawą  gola Miloslava Jachyma, a w ostatniej opanowali już sytuację i dwukrotnie pokonali bramkarza gospodarzy. Tym samym zrewanżowali się ekipie z Oświęcimia za styczniową porażkę w karnych na Stadionie Zimowym.
KS Unia Oświęcim – GKS Tychy 2:4 (1:0, 1:2, 0:2).
1:1 Michael Cichy – Filip Komorski – Gleb Klimenko (32)
2:1 Peter Bezuka – Jan Danecek – Sebastian Kowalówka (35) 5/4
2:2 Miloslav Jachym – Alex Szczechura (38) 4/5
2:3 Jarosław Rzeszutko – Gleb Klimenko – Bartłomiej Jeziorski (49)
2:4 Michael Cichy – Alex Szczechura – Gleb Klimenko (56) 5/4
GKS: Murray (Lewartowski) – Pociecha, Ciura; Galant, Kalinowski, Witecki – Bryk, Górny; Gościński, Rzeszutko, Bagiński – Kotlorz, Kaznadzei; Bepierszcz, Cichy, Szczechura – Kolarz, Jachym; Klimenko, Komorski, Jeziorski.