Futsal: Derbowa porażka

0
95

Futsalowcy GKS Tychy przegrali derbowy pojedynek z AZS UŚ Katowice 2:6. Oba gole dla GKS zdobył Adam Wolak.
Już po  kwadransie gry tyszanie przegrywali 0:2. Najpierw Zbigniewa Modrzika pokonał Łukasz Tosik (12. min.), a dwie minuty później na listę strzelców wpisał się Łukasz Kuś. W 17. min. bramkarza AZS UŚ pokonał Adam Wolak, który w ostatnich spotkaniach prezentuje dobrą dyspozycję, a jego potężne uderzenie z dystansu sieje popłoch wśród rywali.
Po zmianie stron wciąż przeważali goście, którzy zdobywali kolejne gole. Sześć minut po wznowieniu gry do bramki tyszan trafił Łukasz Kuś, a w 32. min. Rafał Jarzmik. Ostatnie minuty meczu były wyrównane, ale skuteczniej zagrali goście. W 38. min. tyskiego bramkarza pokonał były gracz GKS – Damian Wojtas, a 15 sekund przed końcem Łukasz Tosik. Te dwa gole rozdzieliło drugie trafienie Adama Wolaka.
GKS Tychy – AZS UŚ Katowice 2:6 (1:2). Bramki: Wolak 2 (17., 38.).
GKS: Modrzik (Betleja) – Słonina, Wolak, Myszor, Szachnitowski, Harazim, Marynowicz, Jania, Jagiełło i Włodarek.