Zderzenie na skrzyżowaniu – poszkodowany trafił do szpitala

3
473
fot. 112Tychy

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło w piątek 9 lutego po godzinie 13 na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego – al. Bielska – ul. Stoczniowców 70. Brały w nim udział dwa pojazdy marki honda, kierująca jednym z nich doprowadziła do zderzenia boczno-czołowego. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zespół ratowników medycznych, zastępy strażaków JRG Tychy oraz policja.

W trakcie działań ruch w miejscu zdarzenia odbywał się z utrudnieniami. Jeden z kierowców z obrażeniami ciała trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie został przewieziony do szpitala na dokładne badania.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierująca hondą cr-v  kobieta, która jadąc al. Bielską w kierunku Kobióra wjechała na skrzyżowanie przy nadawanym czerwonym świetle (zielona strzałka) wprost pod hondę city kierowaną przez mężczyznę, który jechał ul. Stoczniowców 70 w kierunku ul. Sikorskiego. Działania na miejscu trwały czterech godzin. Policjanci KMP Tychy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.


źródło: 112Tychy

3 KOMENTARZE

  1. Coraz czesciej sie czyta ze sprawcami kolizji są kobiety … co na to nowa tzw.ministra od spraw
    Równości ?

  2. Coraz czesciej sie czyta ze sprawcami kolizji są kobiety … co na to nowa tzw.ministra od spraw
    Równości ?

  3. Najpierw trzeba ustalić czy sprawczynią kolizja jest kobieta zamężna wychowująca dzieci czy też sprawczynią jest isoba agitująca na rzecz ideologii LGBT . Dopiero wtedy pani ministra…ministerka…miniszcze… czy jak ją tam zwał wyrazi swoją opinię na ten temat. .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj