Pewna wygrana z Sanokiem

0
158

W niedzielnym meczu THL GKS Tychy podejmował Ciarko Sanok i  nie dał szans rywalom, wygrywając 5:1.

O wygranej tyszan zadecydowały trzy gole zdobyte w trzeciej tercji w ciągu 6 minut, w tym dwa w przewadze. W 50 min. na listę strzelców wpisał się Jaromersky, popisując się celnym uderzeniem z niebieskiej linii, a w 56 min. tyszanie grali w przewadze (karę meczu otrzymał Viitanen za faul na Jaromerskym). Wówczas gole padły w ciągu 39 sekund – najpierw bramkarza gości zaskoczył Bukowski, strzelając w okienko, a chwilę po wznowieniu gry Łyszczarczyk ustalił wynik spotkania.

GKS Tychy – Marma Ciarko STS Sanok 5:1 (1:0, 1:1, 3:0).

1:0 Roman Rac – Barłomiej Pociecha, Christian Mroczkowski (14 min., 5×4)
1:1 Lauri Huhdanpaa – Johan Ceder, Conor MacEachern (22 min.)
2:1 Olli Kaskinen – Jakub Bukowski, Oskar Jaśkiewicz (32 min.)
3:1 Jan Jaromersky – Alan Łyszczarczyk, Barłomiej Jeziorski (50 min)
4:1 Jakub Bukowski – Christian Mroczkowski, Roman Rac (56 min., 5×4)
5:1 Alan Łyszczarczyk – Pawło Padakin, Bartłomiej Pociecha (56 min., 5×4)

GKS Tychy: Fucik – Kaskinen, Jaśkiewicz; Łyszczarczyk, Komorski, Jeziorski – Nilsson, Jaromersky; Bukowski, Rac, Mroczkowski – Ciura, Pociecha; Korenczuk,Padakin, Gościński – Ubowski, Bryk; Marzec, Kucharski, Krzyżek.