Jesienny dzień rękodzieła

1
202
fot. kultura.tychy.pl

Już za tydzień powitamy przedostatnią porę roku. Z tej okazji Osiedlowy Klub Zuzanna TSM Oskard zaprasza na Jesienny dzień rękodzieła, który odbędzie się 23 września na ryneczku osiedla „Z” w godz. 12.00-17.00.

W czasie plenerowego wydarzenia swoje prace zaprezentują między innymi: Kraina Haftu Ręcznego, Cudasik, Madam MaKram, Misie Bogusi, Lawenda pod Lasem, RediRenia, Kolorowy Świat Katarzyny, Pracownia Rękodzieła Funia Design, HandMade By Basia, Mary Hand Made, Agsi Handmade, Krejzolka Handmade.

Na wystawionych stoiskach będzie można nabyć łapacze snów, mandale, makramy, ozdoby z suszu, biżuterię i ubrania, zabawki dla dzieci, ceramikę, wyroby skórzane, ozdoby wykonywane na szydełku, dekoracje jesienne i wiele innych.

Odbędą się również nieodpłatne warsztaty np. zaplatanie biżuterii za pomocą dysku kumihino, szycie dyń czy tworzenie jesiennych wianków.


Źródło: kultura.tychy.pl

1 KOMENTARZ

  1. A w jaki sposób potencjalny wystawca może się wcześniej dowiedzieć o takim wydarzeniu? Wszystko co znajduję to jak już jest po czasie…

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.